کانکتوتا

نرم افزار آژانس هواپیمایی

نرم افزار آژانس هواپیمایی

با وجود رکود اقتصادی، مردم بیشتر از همیشه سفر می کنند. آنها برای رزرو پرواز و هتل های خود، در حال حاضراغلب از رایانه های شخصی و یا تلفن های هوشمند خود استفاده می کنند  یا  به دفتر شما می آیند تا شما به آنها کمک می کنید و با کمک رایانه دفتر خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین شما نیاز به سیستم و نرم افزار آژانس هواپیمایی دارید.

سیستم های نرم افزاری مسافرتی در سراسر جهان و مهم ترین بخش از مدل کسب و کار OTA هستند. در کسب و کارهای مسافرت، فرآیندها بر اساس نوع، پیشنهادات و یا معاملات سفارشی می شوند.

نکات مهمی که درخصوص سیستم های نرم افزاری مسافرتی باید به آنها توجه داشته باشید به شرح زیر است:

ویژگی های مورد نیاز یک سیستم های نرم افزار آژانس هواپیمایی

مدیریت تعداد زیادی از رزروها

هدف اصلی کسب و کارهای مسافرتی برای خرید یک نرم افزار آژانس مسافرتی مدیریت موثر و سریع رزرو است. با یک سیستم خوب، شما می توانید بدون هیچ گونه نقص، رزرو را تا مرحله پایانی بدون مشکل پیش ببریدو عملیات رزرو را کامل کنید. یک نرم افزار آژانس مسافرتی باید یک سیستم یکپارچه از نرم افزار رزرو آنلاین، سیستم های رزرو، قابلیت تحت وب بودن ، حسابداری و مدیریت باشد.

در نهایت باید انعطاف پذیر باشد و بتوان آن را به راحتی برای تولید بسته های تور، با استفاده از منابع و ترکیب با GDSها، سیستم های هتل و کرایه ماشین و غیره مورد استفاده قرار داد.

چندین کانال فروش

با استفاده از چندین کانال فروش، می توانید از سیستم آژانس مسافرتی به عنوان یک پلت فرم رایج میان شما و مشتریانتان، برای رزرو محصولات و خدمات سفر آنلاین استفاده کنید. موتور رزرو اینترنتی ، انجام عملیات رزرو توسط مشتریان را امکان پذیر می سازد و با اتصال به درگاه های بانکی، اجازه پرداخت صورتحساب ها بصورت آنلاین فراهم می شود.

سیستم رزرو هتل های داخلی و خارجی

با افزودن سیستم نرم افزاری رزرو هتل، به  سیستم آژانس مسافرتی ، رزرو هتل ها مستقیم انجام میشود. کلیه فرایند ها اتوماتیک و بدون دخالت انسان در هفت روز هفته و 24 ساعته صورت می گیرد .نرخ تبدیل بالاتر، گزارش دقیق، تایید فوری و ارسال تأیید به تلفن و ایمیل مشتری دیگر ویژگی های برجسته  این سیستم هاست.

نرم افزار رزرو بلیط هواپیما

موتور رزرو پرواز و فروش بلیط آنلاین سبب افزایش درآمدهای یک آژانس هواپیمایی می شود. این برنامه های باید با تمام GDS های اصلی ادغام شود ویک نرم افزار کاملا قابل تنظیم باشد تا بتواند نیازهای خاص کسب و کاریک آژانس را براورده سازد.
کانکتوتا با ارائه ، نرم افزار آژانس هواپیمایی، تمام نیازهای آنلاین یک آژانس مسافرتی را برآورده می کند و باعث افزایش فروش هرچه بیشتر آژانس مسافرتی شما می شود

نرم افزار آژانس هواپیمایی

 

فهرست مطالب