کانکتوتا

مدیریت پیشرفته مشتریان سازمانی در کانکتوتا

ممکن است به عنوان یک آژانس مسافرتی بزرگ نیاز داشته باشید سرویس‌های پرواز، هتل و خدمات سفر خود را در قالب یک وب‌سرویس به آژانس‌های مسافرتی کوچکتر از خود عرضه کنید و سهمی را به عنوان حق کمیسیون برای آنها در نظر بگیرید. در کنار آن برای آژانس خریدار نیز یک دسترسی محدود به پنل مدیریتی خود در کانکتوتا بدهید.

همه مواردی که در مقدمه این مطلب گفته شد در پلتفرم کانکتوتا قابل انجام است. ایجاد وب‌سرویس از خدمات و سرویس‌های خود و عرضه آن‌ها به کاربران سازمانی، اعمال کمیسیون، مارک آپ و روند آپ روی قیمت‌ها و همچنین دادن سطوح دسترسی مختلف به کاربران مختلف در داخل و خارج از آژانس.

به عنوان یک آژانس مسافرتی مسلما از آژانس‌های دیگر نیز مشتری داشته‌اید. در کانکتوتا برای هر کاربر سیستم می‌توانید شرایط قیمتی و اعتباری دلخواهی تعیین کنید. به این معنی که در فرآیند رزرو، قیمت‌ها با چه کمیسیون یا افزایش قیمتی به کاربر نشان داده شود و آیا کاربر هنگام رزرو می‌بایست نقدی رزرو را انجام دهد یا می‌تواند براساس اعتبار تعریف شده رزرو را قطعی کند.

در حالت اعتباری این امکان وجود دارد تا آژانس‌های مسافرتی، اعتبار نقدی مشخصی را هم برای تحویل مدارک سفر مشخص کنند. از همه مهم‌تر برای هر کاربر سیستم کانکتوتا می‌توان سطوح دسترسی مشخصی تعیین کرد.

اعتبار رزرو و اعتبار نقدی کانکتوتا

اعتبار رزرو کانکتوتا

در شیوه پرداخت سیستم کانکتوتا دو راه برای رزرو سرویس‌های مختلف وجود دارد. یکی از آن‌ها اعتبار رزرو است. اعتبار رزرو در واقع توافقی است که بین دو آژانس‌ برقرار می‌شود تا بتوانند مقدار اعتباری برای رزرو در اختیار داشته باشید.

برای مثال آژانس A مقدار ۵۰ میلیون تومان اعتبار رزرو را در اختیار آژانس B می‌گذارد. اکنون آژانس B توانایی خرید تا سقف ۵۰ میلیون تومان از آژانس A را دارد. اما برای دریافت مدارک سفر اعتبار دیگری به نام اعتبار نقدی در سیستم تعریف شده است که در آن آژانس B به اندازه ای که آژانس A برایش در نظر گرفته است می تواند مدارک رزرو ها و خرید های خود را بدون پرداخت آنلاین از سیستم دریافت کند و هر بار که این از این اعتبار استفاده شود به میزان عدد قرارداد به اعتبار رزرو آژانس B مجدد افزوده می شود، در صورتی که هر کدام از اعتبار های رزرو یا نقدی کمتر از عدد قرارداد باشد آژانس B می بایست به درگاه پرداخت آنلاین بانک آژانس A برود و عدد قرارداد را آنلاین پرداخت نماید.

در حالت کلی این امکان وجود دارد که مشخص کنید کاربر در هنگام رزرو سرویس مورد نظر خود بایستی به صورت نقدی رزرو خود را انجام دهد یا می‌تواند بر اساس اعتبار تعریف شده رزرو را قطعی کند.

کمیسیون و افزایش قیمت

افزایش قیمت

در بحث قیمت ها می‌توانید در ازای سرویس‌های ارائه شده به دیگر آژانس‌ها، افزایش قیمت داشته باشید و یا برای همکار خود کمیسیون در نظر بگیرید.

در فرآیند رزرو پرواز یا هتل، می‌توانید میزان کمیسیون یا افزایش قیمت را مشخص کنید تا با شرایط قیمتی دلخواه به کاربرانتان نشان داده شود.

همچنین در کانکتوتا این امکان برای شما وجود دارد تا اعداد فروش خود را به میزان دلخواه روند کنید تا به طور مثال تمام قیمت های زیر ۱۰۰۰ تومان به سمت بالا روند شود.

تعیین سطوح دسترسی

کانکتوتا

یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سیستم و پلتفرم آنلاین، بحث امنیت و سطوح دسترسی است. در بسیاری از سیستم‌ها امکان مشخص کردن سطوح دسترسی برای هر کاربر وجود ندارد و نمی‌توان در بین کسانی که از یک پلتفرم آنلاین ولی از جایگاه‌های متفاوت در حال کار هستند تفاوتی قائل شد. در حالی که در کانکتوتا برای هر کاربر بر اساس تمام امکانات موجود در سیستم دسترسی وجود دارد تا کاربر تنها به قسمتی که باید، دسترسی داشته باشد.

فهرست مطالب