کانکتوتا

در کانکتوتا قرارداد های فروش خود را مدیریت کنید

قرارداد فروش

کانکتوتا در پلتفرم خود امکاناتی را فراهم کرده تا آژانس های مسافرتی، قرارداد‌های مسافران یا آژانس‌های همکار خود را به راحتی مدیریت کنید. در هر قرارداد کانکتوتا، مشخصات کامل مسافران و خرید آن‌ها به صورت جداگانه در سیستم قابل دسترسی است. مدیریت قرارداد فروش مسافران و آژانس‌های همکار با پشتیبانی از پرداخت آنلاین و اعتباری، یادداشت گذاری، دریافت آنی مدارک پس از تسویه و موارد بیشتر باعث می‌شود آژانس بتواند به سادگی فرآیند‌های مرتبط با هر قرارداد را پیگیری کند. در ادامه به صورت کامل تر به برخی از این ویژگی ها می‌پردازیم:

پشتیبانی از روش‌های پرداخت نوین

روش‌های جدید پرداخت هزینه که به صورت آنلاین یا به صورت اعتباری انجام می‌شود، مشکلات متداول پرداخت هزینه را از میان برداشته‌اند. امکانات دیده شده در کانکتوتا در بحث قرارداد‌های فروش نیز خیال آژانس‌های مسافرتی را راحت کرده است.

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

امروزه خوشبختانه اغلب افراد از گوشی‌های هوشمند مجهز به اینترنت یا وسایل دیجیتال دیگری مانند تبلت یا لپ‌تاپ استفاده می‌کنند و دسترسی به اینترنت با سرعت مناسب نیز فراهم شده است.

ارتباطات از طریق اینترنت بسیار آسان و سریع شده و حالا مردم بسیاری از مواردی که جزو نیازمند‌ی‌های روزانه آن‌هاست نیز از اینترنت تهیه می‌کنند. پشتیبانی از پرداخت به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های بانکی یکی از این مواردی است که این امکان را برای مردم آسان کرده است.

در پلتفرم کانکتوتا نیز برای پرداخت هزینه بلیط هواپیما، رزرو هتل و خدمات مرتبط با سفر می‌توان به صورت آنلاین وجه مورد نظر را پرداخت کرد.

پرداخت به صورت اعتباری

در روش پرداخت به صورت اعتباری آژانس مسافرتی می‌تواند برای مشتریان B2B خود به هر میزان که بخواهد، اعتبار رزرو و خرید تعریف کند تا مشتری B2B آژانس مسافرتی بتواند بدون نیاز به پرداخت آنلاین از شرایط پرداختی بهتری استفاده نماید.

یادداشت قرارداد

بسیاری از اوقات پیوست‌هایی همراه با قرارداد حکم تکمیل کننده قرارداد را دارند و بدون آن‌ها ممکن است پیگیری امور مربوط به یک قرارداد با مشکل مواجه شود. در صورتی که سیستم فروش B2B این امکان را پشتیبانی نکند، هم آژانس فروشنده خدمات و هم آژانس خریدار خدمات با مشکلات متعددی مواجه می‌شوند.

قرارداد

در کانکتوتا راه حلی ساده برای یادداشت‌های قرارداد تعبیه شده است. در صورتی که هر نکته، یادداشت یا پیوستی درباره قرارداد داشتید می‌توانید بر روی فایل قرارداد ثبت کنید (برای مثال ارسال کپی پاسپورت مسافران، درخواست تغییر اطلاعات مسافران یا تایید پرداخت جریمه تغییرات).

دریافت آنی مدارک سفر

مسافران و مشتریان B2B شما پس از اینکه به صورت آنلاین یا اعتباری قراردادی را تسویه کردید می‌توانند مدارک مرتبط با سفر خود را به صورت آنلاین دریافت نمایند.

شخصی سازی قرارداد فروش B2C و B2B

در زمینه فروش خدمات سفر سه دسته مشتری وجود دارد:

  1. مشتری (مسافر) که خود اقدام به خرید از آژانس کرده است؛
  2. آژانسی که برای مشتری (مسافر) خود اقدام به خرید خدمات سفر کرده است؛
  3. مشتری (مسافر) که از طریق آژانس واسطه اقدام به خرید خدمات مرتبط با سفر کرده است.

در کانکتوتا برای هر سه دسته، قراردادهای فروش شخصی سازی شده ای به صورت اتوماتیک، با نام و لوگوی خود آژانس و با قیمت های توافق شده تولید و در اختیار مشتری B2C یا B2B قرار می گیرد.

فهرست مطالب