کانکتوتا

مدیریت فروش B2B

مدیریت فروش B2B

مزایای مدیریت فروش B2B شما توسط برنامه های موبایل

این روزها، اپلیکیشن ها، راه و شیوه زندگی ما رو بطور کل عوض کرده اند. برای انجام هرکاری اپلیکیشنی جود دارد زیرا آنها روش های کابر پسندی دارند که آنها را تبدیل به ساده ترین و در دسترس ترین راه برای کشف دنیای پیرامونمان  کرده اند. مسافران نیز از این قاعده مستثنی نیستند و مانند سایرین ترجیح می دهند از کانال های فروش B2B اپلیکیشن های موبایل به جای استفاده از ابزارهای سنتی نیاز های خود را برآورده سازند.

محبوبیت این اپلیکیشن ها از این جهت است که، این برنامه چیزی فراتر از یک عملیات رزرو اینترنتی هستند و به بهبود تجربه کیفیت خدمات کمک بسیاری می کنند. در ادامه با ما همراه باشید، تا در مورد تعدادی از مزایا استفاده از اپلیکیشن ها درحیطه  فروش B2B با شما صحبت کنیم.

سبب بهبود کار و کسب شما می شود.

بطور مثال یک برنامه تلفن همراه رزرو هتل به شما اجازه می دهد بر مهمانانتان تمرکز کنید و  برخی از وظایف مدیریتی خسته کننده  که شما و کارمندانتان باید هر روز انجام میدادید را حذف کنید. با یک برنامه تلفن همراه کاملا کاربردی می توانید، کلیه خدمات رزرو را بصورت اتوماتیک انجام دهید و حتی به مهمانانتان اجازه دهید ، بر اساس سرویس ها و خدماتتان خودشان نوع اتاقشان را پیش از رسیدن به هتل انتخاب کنند.

اینها خدمات بسیار ساده ای هستند با تاثیرات عمیق بر مسافرانتان. زمانی که شما یک B & B کارآمد را اجرا می کنید، نتیجه جریان آن به این صورت اتفاق می فتد که  مهمانان شما در طول اقامت خود تجربه خوبی خواهند داشت و به احتمال بیشتر شما را به دوستان و خانواده خود نیز پیشنهاد می کنند.

برنامه ها به شما اجازه می دهند از هرجایی بر فروش B2B خود نظارت داشته باشید.فروش B2B

ازطریق برنامه های موبایل B & B شما می توانید:

رزرو های مهمان برای روزهای خاص را بررسی کنید

کانال فروش خود را مدیریت کنید و استراتژی های فروش را بر اساس آن تدوین کنید.

به گزارش هایی که برای تصمیم گیری های مهم کسب و کار نیاز دارید به راحتی دسترسی داشته باشید.

این بدان معنی است که شما دیگر نیازی به صرف ساعت طولانی در دفترکار در پای کامپیوترتان ندارید و از هرجایی می توانید به طور همزمان کار خود توسط دستگاه تلفن همراه خود به پایان برسانید. با قابلیت مدیریت جدید و پیشرفته B & B، خواهید دید که امتیاز رضایت مشتریانتان افزایش می یابد.

ایجاد تجربه خوشایند درهنگام استفاده

تکنولوژی تلفن همراه سبب ایجاد شباهت زیاد اپلیکیشن ها به شبکه های اجتماعی شده است که این امر سبب می شود،  کاربران  ارتباط بیشتری با اپلیکیشن های فروش برقرار کنند. مسافران از طریق برنامه تلفن همراه، با ارسال یک پیام سریع به راحتی درخواست رزرو خود را ثبت می کنند و این آسان سازی فرآیند رزرو برای آنها، سبب ایجاد حسی لذت بخش و ماندگار در خاطرآنان از نام تجاری شما می شود. در واقع با استفاده از تکنولوژی مناسب، شما قادر خواهید بود، بدون نیاز به صرف هزینه های تبلیغاتی زیاد، احساس وفادارای مشتری خود را به برندتان تضمین کنید.

آنچه مسلم است در سالهای پیش رو، با تغییرات بیشتر در فن آوریهای مرتبط با سفر، مدیریت فروش B2B در دنیای دیجیتال اهمیت فوق العاده ای خواهد داشت

فهرست مطالب