کانکتوتا

فروش B2B

چگونه می توان وب سایت های گردشگری فروش  B2B را برای آژانس های مسافرتی توسعه داد؟

خدمات آنلاین بهترین راه و سریع ترین راه ارتباط با مصرف کنندگان در سناریوی اقتصادی مختص کسب و کارهای در حال رشد است. مدل فروش B2B  به معنای فعالیت تجاری بین تجار و فروشندگان عمده یا فروشندگان عمده با خرده فروشان است. و تکنیک جدیدی برای افزایش رشد کسب و کار در بازار تجاری است. اکثر آژانسهای مسافرتی مدل فروش B2Bرا در کسب وکار خود در پیش گرفته اند و تمامی تلاششان این است که جریان ترافیک مسافرین را به سوی سایت های خودشان هدایت کنند.

در حال حاضر با ظهور شرکت های طراحی وب  و ارائه دهنده وب سرویس مانند کانکتوتا در بازار، امکان داشتن وب سایت های فروش B2B برای آژانس های مسافرتی به امری آسان تبدیل گردیده است.

مراحل توسعه وب سایت آزانسهای مسافرتی B2B

نام دامنه باید خریداری و ثبت شود.

فضای پورتال B2B باید با براساس پلن مشخصی ساخته و برنامه ریزی شود.

نرم افزارها و وب سرویس ها باید با توجه به نیازهای آژانس مسافرتی انتخاب شود.

برنامه ها و نرم افزارها باید بطور منظم پشتیبانی وبروز رسانی شوند

امکان ذخیره اطلاعات مشتریان برای دسترسی سریع تر در آینده فراهم باشد.

درگاه های پرداخت آنلاین مختلفی وجود داشته باشد.

طراحی وب سایت شما باید بگونه ای باشد که تمام جزئیات ویژگی ها و ماژول های مختلف را که برای وب سایت آژانس های مسافرتی وجود دارد را شامل شود.

در حال حاضر شرکت های طراحی وب سایت B2B متعددی هستند که وب سایت خدمات مسافرتی را طراحی می کنند و در این زمینه تخصص دارند.کانکتوتا یکی از شرکت هایی است که دارای یک تیم متخصص و با تجربه دررابطه با ارائه راهکارهای تجاری برای آژانس های مسافرتی در زمینه طراحی و مدیریت وب  سایت و پیاده سازی وب سرویس های مرتبط با محصولات سفر بر روی آن است.

با فراگیر شدن نرم فزار ها و سیستم های فروشB2B، بازار آنلاین وب سایتهای مسافرتی تغییرات چشمگیری یافته است. و مشتریان بیشتری در حال دریافت خدمات ومحصولات بصورت آنلاین از آژانس های مسافرتی  هستند چرا که به این نتیجه رسیده اند که برای آنها رزرو آنلاین بهترین راه حل است.

آنچه مسلم است در سالهای پیش رو، با تغییرات بیشتر در فن اوریهای مرتبط با سفر، سرویس های فروش B2Bبه میزان قابل توجهی افزایش خواهند داشت .

 

 

فهرست مطالب