کانکتوتا

فروش B2B پرواز

فروش B2B پرواز

وب سایت B & B شما یکی از ارزشمندترین دارایی های شماست. نه تنها بهترین مکان برای ارائه و فروش خدمات شماست ، بلکه یک مکان کلیدی است که در آن شما می توانید بیشترین درآمد ازهر رزرو را کسب کنید. اهمیت نقش وب سایت های فروش B2B پرواز بسیار مهم و پر رنگ است وباید بدانید بهترین راهی است که می توانید از طریق آن، وقت خود را بهینه سازی کنید و تعداد رزروهای مستقیم خود را به حداکثر برسانید.

ویژِگی های اساسی یک سایت فروش B2B پروازفروش B2B پرواز

آسان سازی فرایند رزرو

بازدید کنندگان وب سایت شما قصد ندارند به طور بی نهایت در صفحه وبسایت شما، جستجو کنند تا متوجه شوند چگونه پرواز خود را رزرو کنند و تمایلی ندارند که بیشتر از چند دقیقه کوتاه برای ثبت آن زمان بگذارند. اولین قدم درجهت بهینه سازی وب سایت و بهبود نرخ رزروهای مستقیم، این است که سیستم رزرواسیون شما ساده و در دسترس باشد. دکمه همین حالا رزرو کنید براحتی دیده شود و بوسیله آن مشتریان به  آسانی به صفحه رزرو پرواز متصل شوند. این دکمه در هر صفحه فرود باید شاخص و در دسترس باشد.

اولویت بندی عناصر بصری

اطلاعات مهم و ضروری جایگاه خود را خواهند داشت، اما از تاثیرات تصاویر برای جلب نظر مسافران غفلت نکنید. بطور مثال وجود لوگو ایرلاین ها سبب فراخوانی سریع تر اطلاعات در ذهن مسافران می گردد در نتیجه با خیال آسوده تری نوع پرواز خود را انتخاب می کنند. همچنین اطمینان حاصل کنید که عناصر بصری به صورت منظم به روزرسانی و تازه سازی می شوند.

وب سایت خود را به یک منبع اطلاعاتی مفید تبدیل کنید

در صورتی که اطلاعاتی با ارزش و دقیق ارائه کنید، بازدیدکنندگان وب سایت شما بیشتر مجبور خواهند بود تا در صفحه شما باقی بمانند.  درهنگام برنامه ریزی برای سفردسترسی به اطلاعاتی نظیر، رستوران ها، مراکز خرید، آب و هوا برای مسافران بسیار مفید خواهد بود.

ایجاد صفحات فرود با دعوتنامه خلاقانهفروش B2B پرواز

صفحات فرود اضافی به افزایش دید آنلاین شما بسیارکمک می کنند، اما هر صفحه فرود باید منحصر به فرد و آموزنده باشد. همیشه می گویند “پرواز خود را از اینجا رزرو کنید!” در عوض، عباراتی دیگر مانند “درسفر بعدی خود با ما پرواز کنید” و.. را نیز امتحان کنید.

طراحی وب سایتتان رسپانسیو باشد

طراحی وب سایت رسپانسیو برای حفظ ارتباطات در صنعت گردشگری بسیار مهم است. وبسایت شما باید برای کاربران دسکتاپ و تلفن همراه کار کند. طراحی وب سایت رسپانسیو نه تنها برای مهمانان شما جذاب خواهد بود، بلکه به شما کمک خواهد کرد رتبه بندی خود را در صفحه نتایج موتور جستجو حفظ کنید.

برای ایجاد یک سایت فروش B2B پرواز که قابلیت و ارزش را به بخش بازار هدف خود ارائه می دهد، با کارشناسان کانکتوتا تماس بگیرید.

 

 

فهرست مطالب