کانکتوتا

فروش B2B هتل

فروش B2B  هتل

شما با روز رسانی فن آوری هتل خود از طریق ایجاد سیستم رزرو و فروش B2B مزایای زیادی در جهت بهبود، رشد و توسعه کسب و کار خود دریافت خواهید کرد. در این مقاله ، نکات مهمی که برای فروش B2B  هتل  به آن نیاز خواهید داشت را با شما مرور خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

برای شروع:

درباره سیستم رزرو و فروش B2B هتل بدانید

وجود یک سیستم فروش B2B  هتل درهتل های کوچک و مستقل، باعث می شود که رزرو آنلاین مستقیم از طریق وب سایت خود آنها به آسانی صورت پذیرد. بدون سیستم رزرواسیون، اپراتورهای هتل، مجبور به پاسخگویی به سوالات مسافرین هستند و عملیات رزرو نیز به صورت کاملا دستی صورت می گیرد. در صورتی که مفهوم سیستم رزرواسیون بسیار ساده است، تنها کافی است هتلداران مناسب ترین گزینه از حیث ویژگی های کاربردی را برای کسب وکار خود انتخاب کنند. بسیار مهم است که سیستم رزروی داشته باشید که با تمام فن آوری های موجود هماهنگ شده باشد و  و استراتژی بازاریابی آنلاین و استراتژی شبکه های اجتماعی را نیزلحاظ کرده باشد.

بعد :
ارزیابی ویژگی های آن:

پس از یادگیری در مورد هدف کلی و عملکرد سیستم رزرو، شما باید ویژگی های مختلفی را که یک سیستم رزرو مطلوب باید داشته باشد بشناسید. مهمترین ویژگی هایی که باید در نرم افزارهای رزرو موجود باشد عبارتند از:

قابلیت های موبایل

فروش B2B هتل

بهترین سیستم های رزرو B2 B  آنهایی هستند که به مسافران اجازه می دهند این کار را از طریق گوشی های موبایلشان انجام دهند.

ارسال پیام خودکار

علاوه بر پذیرش رزرو آنلاین، سیستم باید قادر به ارسال پیام های تأیید خودکار به مهمانان، پیام های یادآوری و سایر ارتباطات مربوطه مانند مواردی که حاوی راهنماهای محلی یا کد های تبلیغاتی هستند باشد.

فناوری گزارش پیشرفته

سیستم رزرو برتر، تمامی داده های که می تواند برای رشد کسب و کار شما و افزایش رزرو مستقیم شما مفید باشد را ذخیره و جمع آوری می کند. علاوه بر جمع آوری این داده ها، سیستم شما همچنین باید آن را به گزارشی سریع، قابل درک و کاربردی تبدیل کند.

پردازش پرداخت آنلاین امن

سیستم رزرو شما باید بتواند پرداخت های مردم را در سراسر جهان از طریق روندی امن و مطمئن بپذیرد. این تنها راه کسب اعتماد مهمانان آینده شما است.

سپس:

مزایا را در نظر بگیرید

حال که ویژگی های مهم را شناختید، تشخیص این که کدامیک برای هتل شما ضروری است بر عهده شماست. انتخاب سیستم کارامد و مطلوب ، سبب ایجاد انجام رزرو های بیشتر در نتیجه پیشرفت و توسعه کسب و کار شما می گردد. همچنین در نظر داشته باشید، این سیستم ها با آسان سازی امور زمان بیشتری برای برای رسیدگی وخدمات رسانی بهتر به مهمانان هتل در اختیار کارمندانتان خواهند گذاشت.

در نهایت ، سیستم فروش B2B  هتلی که شما انتخاب می کنید، تاثیر مستقیمی بر ایجاد حس تجربه رضایت بخش از خدمات شما در ذهن مهمانان هتلتان خواهد گذاشت، که می تواند عامل محرکی باشد ، تا درآینده شما را، به خانواده و دوستان خود توصیه کنند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس هتل ، بر روی سایت شما، امکان فروش B2B  هتل را بطور مستقیم توسط خودتان فراهم می کند.

فروش B2B هتل

 

فهرست مطالب