کانکتوتا

فروش B2B بلیط

فروش B2B بلیط

8نکته برای افزایش فروش B2B بلیط در آژانس هواپیمایی

فروش دائمی در یک شرکت مسافرتی، یکی از اولویت های هر مدیر آژانس مسافرتی است. دنیای رقابت خشن و شلوغ است  و آژانس های مسافرتی جدید نیز در حال اضافه شدن به بازار رقابتی هستند.  وب سرویس ها، سیستم های رزرواسیون آنلاین بلیط، سایت های فروش B2b بلیط هواپیما و وب سرویس هتل ها و .. نیز بازیگران جدید این دنیای رقابتی شده اند.

هر یک از این آژانس ها برای تثبیت موقعیت خود در بازار مبارزه می کنند وهر یک  می خواهند بیش از آنچه که در حال حاضر هستند، فروش بیشتر داشته باشند. متأسفانه بسیاری از آنها هنگام مبارزه برای سهم منصفانه خود تمرکز خود را برمشتریان از دست می دهند و تنها به فکر افزایش مشتریان جدید هستند و از بسیاری جنبه های دیگر غفلت می کنند. در این مقاله هشت نکته اساسی در جهت تمرکز بر حفظ مشتریان ، جلب توجه مشتریان جدید و در نتیجه ایجاد حسن شهرت را با هم مرور می کنیم در ادامه با کانکتوتا همراه باشید.

فروش B2B بلیط

مزایای محصول یا خدمات خود را برجسته کنید

به جای تلاش برای رقابت با رقبای خود، تمرکز خود را بر ذکر مزایای منحصر به فرد خدمات خود قرار دهید. از مشتريان موجود نظر خواهی کنید، نقاط قوت خود را شناسایی کنید و در نهایت تمام جنبه هاي مثبت تجربه اي که با آژانس شما داشته اند را برجسته کنيد. توصیه مشتریان راضی را دست کم نگیرید. با افتخار ریویو های آنان را ثبت کنید. ریویو ها ، سند افتخار شما برای جلب اعتماد مشتریان تازه هستند.

با مشتریان ارتباط برقرار کنید

مسافران از تمامی گروه های سنی از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند . آنها در مورد محصولات مسافرتی صحبت می کنند، تجارب  خود را به اشتراک می گذارند و ترجیحات خود را بیان می کنند. گوش دادن به نظرات و دریافت بازخورد ها به شما کمک می کند تا خدمات متفاوت تری ارائه دهید.

سطح ارائه خدمات را بالا ببرید

پیشنهاد خدمات اضافی در حین رزرو محصولات سفر، روش ساده ای برای افزایش درآمد شما در هر مشتری است. به عنوان مثال، اگر مشتری شما بلیط هواپیما را خریداری میکند؛ خدمات بیمه و یا ترانسفر را نیز همراه با آن پیشنهاد دهید.

ترکیب محصولات مختلف در جهت ایجاد تجربه سفر منحصر به فرد

بسته های متنوع شامل ، هتل، پرواز، گشت، ترانسفر را نیز ارائه دهید. ممکن است مسافر شما، علاوه بر خرید بلیط هواپیما به اقلام مسافرتی دیگری نیز نیاز داشته باشد. بسته های متنوع و جذاب، می تواند به فروش بیشتر خدمات و اقلام سفراز جانب شما بی انجامد و سود بیشتری در مقایسه با زمانی که قصد فروش تکی آنها را داشته اید عاید شما کند.

موقعیت خود را در بازار پیدا کنید

هوشمند باشید. با ارائه خدمات متفاوت جایگاه ویژه خود را در بازار بیاید. به طور ساده، چیزی را بفروشید که کس دیگری قادر به فروش آن نباشد. جمله عجیبی به نظر میرسد. دنیای ارائه کالاهای خدماتی، دنیای نامحدودی است. با کمی خلاقیت محصول متفاوت عرضه کنید تا جایگاهی منحصربفرد در بازار بیاید. بطور مثال فروش پروزا به مقاصد خاص

بصورت آنلاین نیز خدمات ارائه کنید

اینترنت هر جنبه ای از زندگی مدرن را تغییر داده است . سفر وارائه خدمات سفر نیز تحت تاثیر این تغییرات دگرگون شده اند.  از طریق سرویس های رزرو آنلاین خدمات 24*7*365 ارائه دهید. با وجود این سیستم ها کار وکسب شما هرگز تعطیل نخواهد بود و مسافران از هر نقطه از جهان در هر ساعتی می توانند از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن موبایل شما، خدمات شما را دریافت نمایند.

شبکه B2B خود را گسترش دهید

فراموش نکنید، روابط تجاری شما با همکارانتان بسیار مهم است . شرکای کسب و کار در دستیابی به بازارهای جدید، به دست آوردن مشتریان جدید، خلق ایده های جدید برای توسعه محصولات می توانند در کنار شما باشند.

با اتصال به GDS ها گستره خدمات رسانی خود را افزایش دهید.

یک راه خوب برای پیشی گرفتن از رقبا ، ارائه خدمات با بهترین قیمت های ممکن در سراسر جهان است. خدمات ترانسفر با کیفیت بالا، اجاره اتومبیل، بلیط برای موزه ها و جاذبه ها، و تورهای خاص از این دسته خدمات هستند.

برای ایجاد یک سایت فروش B2B بلیط که قابلیت و ارزش را به بخش بازار هدف خود ارائه می دهد، با کارشناسان کانکتوتا تماس بگیرید.

فهرست مطالب