کانکتوتا

فروش آنلاین تور

تاثیر فناوری سفر در فروش آنلاین تور

با ظهور رایانه در نیمه دوم قرن بیستم بسیاری از مردم فکر کردند که بیکار خواهند شد، اما آنچه که امروز مشاهده می کنیم بسیار متفاوت است. تکنولوژی کامپیوتر عمیقا زندگی انسان و مشاغل را متحول کرده است. فروش آنلاین تور ، پرواز ، هتل و دیگر محصولات مرتبط با سفر امروز به شیوه ای کاملا متفاوت صورت می گیرد.

همین امر برای تکنولوژی  های مرتبط با صنعت سفر نیز صادق است. طبق گفته گروه Questex Travel، به رغم فشار مستمر از اشخاص ثالث و فروش مستقیم با دسترسی بیشتر به مسافران، دفاتر خدمات مسافرتی تقریبا 77 درصد از رزروهای کروز، 55 درصد مسافرت هوایی و 73 درصد رزروهای بسته سفر رابصورت آنلاین انجام داده اند. بر اساس یک تحقیق، رشد و پیشرفت تکنولوژی به افزایش ارتباطات، راحتی، بهره وری، سرعت رشد  کسب و کارها و بازاریابی کمک شایانی کرده است.

معاملات عمده CRS برای رزرو و فروش بلیط برای چندین ایرلاین هوایی، سیستم توزیع جهانی (GDS) نامیده می شود. اگر چه در ابتدا این سیستم توسط خطوط هوایی برای آسان ساختن کار خودشان ساخته شده بود، اما امروزه اکثراین سیستم ها توسط OTA ها (online travel agent) یا آژانس های مسافرتی آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد.

راهکارهای فناوری های جدید در صنعت سفرفروش آنلاین تور

استفاده از اینترنت تا حد زیادی بر شیوه کار آژانس های مسافرتی و واسطه های آنها تأثیر گذاشته است. این امر منجر به تشکیل بسیاری از وبسایت های فروش آنلاین تور و بلیط شده است که می تواند به سرعت از تعداد موجودیهای هتل ، پرواز و دیگر محصولات مرتبط با سفر مطلع شده، ودر صف فروش آنلاین تور یا خرید قرار بگیرد.

اپلیکیشن ها و وب سایت های فروش انلاین، اجازه می دهد مشتریان به طور مستقیم به سیستم رزرو دسترسی داشته باشند. در حال حاضر یک مشتری می تواند پرواز های مختلف را براحتی جستجو، مقایسه و انتخاب کند. همچنین اینترنت و سرویس های آنلاین دسترسی مشتریان به رزرو و خرید محصولات سفر را به صورت 24 ساعته  و در 7روز هفته پشتیبانی می کند. تکنولوژی های آنلاین مانند وب سایت ها و اپلیکیشن ها، آژانس های مسافرتی را قادر می سازدکه بتواند با مشتریان خود از طریق رسانه های مختلف مانند دستگاه های تلفن همراه ارتباط برقرار کنند.

در واقع این تغییرات فن آوری به  کل چهره کسب و کار مسافرت را تغییرداده است. راه های جستجو و رزرو سفرهای مسافرتی وفروش آنلاین تور شاهد تغییرات زیادی در دهه گذشته بوده است. روندتغییرات  نشان می دهد که رشد قابل توجهی از OTA ها و استفاده از راه حل های فناوری مسافرتی در سراسر جهان وجود دارد.  آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) خدمات خود را 100٪ به صورت آنلاین از طریق دسترسی به GDS و API ها ارائه می کنند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس های مختلف بروی سایت شرکت شما، امکان فروش آنلاین تورو خدمات گردشگری را برای شما و مسافرینتان فراهم خواهد کرد.

فهرست مطالب