کانکتوتا

فرانگر

فرانگر

شرکت فرانگر پارس سیستم

فرانگر در سال 1387 با هدف ارائه راه کارهایی در جهت تسهيل کار خطوط هوايي و آژانس های مسافرتي در بخش فروش آنلاین تاسیس شد. این شرکت با بررسی مشکلات و کاستی های موجود در روند فروش و رزرو پرواز در صنعت گردشگری ایران، نرم افزاری کاربردی و جدید طراحی کرده است. کارشناسان این شرکت در تلاشند با بهره گیری از فنون روز و استفاده از متخصصین خبره قدمی نو در جهت گسترش اهداف صنعت گردشگری در کشور بردارند. شرکت فرا نگر با شعار یک راه ساده تر در صدد تلاش بر رفع موانع موجود در ارائه خدمات آنلاین از سوی آزانسهای مسافرتی است.

وب سرویس فروش آنلاین بلیط فرانگر

فرانگر اولین شرکت ایرانی است که با تجمعیع  4 سیستم رزرواسیون ، امکان رزرو آنلاین جا  یا ذخیره صندلی در پروازهای داخلی و خارجی را فراهم نموده است. این سیستم برآوردی از مجموع سیستم های  آمادئوس، گابریل، کیش ایر و ماهان است. این سیستم با جمع آوری سامانه های بالا و همچنین ترمینال های فروش بلیط های چارتری مانند  سپهر، مقیم و فراسو مجموع کاملی از خدمات فروش آنلاین و رزرو جا را برای راحتی و تسریع در امر فروش صندلی توسط آزانسهای هواپیمایی فراهم کرده است. محدوده فعالیت این سیستم ایرلاین های، ایران ایر، ماهان، آسمان، آتا، ایران ایر تور،قشم، تابان، کیش ایر، کاسپین، معراج وکلیه بلیطهای چارتری را شامل میشود.

خدمات فرانگر: فرانگر

امکان جستجوی پرواز ها

رزروجا و صدور بلیط های سیستمی

رزرو و صدور بلیط های چارتر از سامانه های سپهر، مقیم و فراسو و ….

امکان استرداد بلیط های چارتری

صدور و رزرو پروازهای خارجی

صدور و رزرو بلیط های اتوبوس های بین شهری و قطار

امکانات فرانگر:

این سیستم شامل سه پنل به منظور کاربری های متفاوت است. پنل پشتیبانی که امکاناتی نظیر جستجوی مسافرین بر اساس نام و ایمیل و شماره تماس را دارد. قابلیت جستجوی بلیط بر اساس تاریخ خرید، یا اعمال کدهای تخفیف برای خرید بلیط و چاپ یا ارسال مجدد بلیط خریداری شده از دیگر قابلیت های پنل پشتیبانی است.

فرانگر

پنل گزارشات که به منظور ارائه آمار فروش و تفکیکی هر محصول، و یا گزارش آمار فروش روزانه، هفتگی و ماهانه طراحی شده است.

محاسبه میزان فروش و استرداد و همچنین محاسبه سود فروش از طریق پنل مالی انجام میگیرد.

 

 

فهرست مطالب