کانکتوتا

طراحی سایت پرواز

طراحی سایت پرواز

فن آوری اطلاعات عمیقا باعث تغییر زندگی انسانها شده است. و شاخه هایش را تقریبا در تمام حوزه های زندگی ما گسترش داده است. پس چگونه ممکن است که فن آوری سفر دست نخورده باقی بماند؟ تکنولوژی سفر، فناوری اطلاعات در زمینه سفر، تور و مهمان نوازی است. طراحی سایت پرواز ، سایت رزرو هتل، وب سرویس های مختلف از خدمات شرکت های تکنولوژی سفر است.

سفر به معنای رفتن به یک مکان دیگر به وسیله هوا، قطار، اتوبوس و غیره است بنابراین با سیستم رزرو کامپیوتری (CRS) مرتبط شده است. این سیستم ها اطلاعات مربوط به مسافرت های هوایی، اجاره ماشین و رزرو هتل را در دسترس مسافران قرار می دهند. GDS سیستم توزیع جهانی است، که عمدتا برای رزرو و فروش بلیط برای چندین شرکت هواپیمایی توسط OTA یا نمایندگی های آنلاین استفاده می شود.

نقش شرکت های فناوری مسافرتی در کسب و کار مسافرتی آنلاین

کانکتوتا، یک شرکت فناوری مسافرتی ارائه دهنده و طراح پورتال های مسافرتی B2B، B2C، CRM سفر، وب سرویس پرواز، وب سرویس هتل، سیستم های رزرواسیون و نرم افزارهای آزانس و دیگر راه حل های پر تحرک برای شرکت های مسافرتی و مهمان نوازی در ایران است. این شرکت مفهوم جدیدی از توسعه نرم افزارهای انلاین را در قالب وب سرویس جامع ارائه می دهد انواع مختلفی از وب سرویس  ها، موتور رزرو هتل و راه حل های نرم افزاری برای پرواز و یا بیمه مسافرتی که کمک میکند، همه این خدمات را توسط سایت شرکت خودتان به مسافرین عرضه کنید.

شرکت فناوری مسافرتی کانکتوتا “یکپارچه سازی API GDS” را انجام می دهد.  single point access که برای پذیرش بلیط پرواز، اتاق های هتل و بسیاری خدمات دیگر مرتبط با سفر مورد نیاز است. به روز رسانی  آنلاین و داشتن موجودی لحظه ای توسط GDS، مدیران را قادر می سازد که تغییرات نرخ را مشاهده کنند و قیمت را تغییر دهند یا اگر می خواهند تخفیف یا پیشنهاد ویژه ارائه دهند.

به غیر از محصولات سفارشی، کانکتوتا خدمات یکپارچه API سفرنیز به مشتریان خود را ارائه می دهد تا آنها بتوانند با ارائه تخفیف های مطلوب و قیمت های پایین که مربوط به گروه هدف هستند، در بازار رقابتی سهمی داشته باشند. تیم فنی کارآمد این شرکت، ادغام کننده های خود را به گونه ای متصل می کند تا بتوانند یک پلت فرم برای تامین همه نیازهای مشتریان را بصورت یکجا فراهم کند.

کانکتوتا ارائه دهنده خدمات  طراحی سایت پرواز ، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای آژانس مسافرتی را به شما ارائه می نماید

طراحی وب سایت هتل

فهرست مطالب