کانکتوتا

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات، انتخاب یک هتل خوب، کار سختی به نظر میرسد. طراحی سایت هتل جذاب و اثربخش، نقش مهمی را در توانایی جذب مهمانان هتل دارد. بهترین وب سایت های هتل، تجربه مهمان را برای مسافران به صورت بصری امکان پذیر می سازند و در نتیجه فرایند انتخاب را برای آنان آسان می سازند.

اهمیت طراحی سایت هتل

برداشت های اول در هر شرایطی بسیار مهم است، مخصوصا درهنگام سفر. ذهنیت اولیه مسافر ازهتل، زمانی که به هتل میرسد و چک این می کند شکل نمی گیرد، بلکه دقیقا هنگامی که برای اولین بار از سایت شما بازدید می کندشکل می گیرد. اگر رابط کاربری وب سایت شما ساده نباشد و یا عملیات رزرو زمانبر و وقت گیر باشد، احتمال زیادی دارد که آنها اطلاعات و زیبایی های هتل شما را نبینند زیرا قسمت دیگری زمان زیادی ازآنها را ربوده است.

مواردی مهم که باید درطراحی سایت هتل مورد توجه قرار گیرند.

  • وبسایتی مناسب برای موبایل با صفحات responsive
  • سایتی که به سرعت بارگذاری شود(در واقع، 64 درصد از کاربران گوشی های هوشمند انتظار دارند صفحات کمتر از 4 ثانیه بارگذاری شوند)
  • سایتی که اطلاعت ضروری و اساسی که مسافران به آن نیاز دارند و می خواهند را به آنان ارائه دهد. اطلاعاتی نظیر نوع اتاق، نرخ ها،  امکانات رفاهی، در دسترس بودن اتاق، اطلاعات تماس، موقعیت مکانی هتل و نزدیکی به جاذبه ها
  • داشتن درگاه های پرداخت امن (داشتن یک فرآیند پرداخت که مهمانان شما به آن اعتماد کنند یکی از مهم ترین عناصر تجربه رزرو است. تحقیقات نشان می دهد که دو سوم مسافران ایالات متحده در مورد هدایت شدن مجدد به صفحه پرداخت عصبی می شوند وهمین امر سبب می شود اعتماد آنها به وب سایت هتل کم شده و یا حتی عملیات رزرو رانیمه کاره رها کنند)
  • تمرکز بر ایجاد نظرسنجی آنلاین مثبت از مهمانان قبلی با استفاده از ایمیل های خودکار برای دعوت به نوشتن بررسی و ریویو، و به طور منظم با مخاطبان خود در رسانه های اجتماعی تعامل داشته باشد.
  • کیفیت تصاویر خود را ارزیابی کنید- یک گالری پر از عکس هایی با وضوح بالا ایجاد کنید که هر جنبه، دید و جزئیات را ازهتل خود نشان دهید.
  • یکی دیگر از اهداف مهم برای وب سایت رتبه بندی جستجوی گوگل است. شما ممکن است یک حضور آنلاین زیبا در دنیای اینترنت داشته باشید، اما چگونه افراد شما را پیدا می کنند؟ بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یکی از جنبه های کلیدی است .5 میلیارد جستجو توسط گوگل در هر روز انجام میشود یعنی تقریبا 40 هزار در هر ثانیه – بنابراین جذب مهمانان از طریق موتورهای جستجو باید بخش مهمی از استراتژی بازاریابی آنلاین شما باشد.

نتیجه

نظرسنجی “اعتماد به اینترنت” در سال 2014 نشان داد که 77 درصد از مردم هنگام خرید چیزی در اینترنت به طور کامل از آن اطمینان ندارند ، بنابراین ایجاد اعتماد از طریق یک وبسایت حرفه ای، کلید پیروزی بر مهمانان آینده نگر شما است.

کانکتوتا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت هتل ، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای را به شما ارائه می نماید

 

طراحی سایت هتل

فهرست مطالب