کانکتوتا

طراحی سایت مسافرتی

طراحی سایت مسافرتی

کسب و کارهای مسافرتی نیازمند یک روش ساده و جامع برای ارائه اطلاعات مهم در خصوص محصولات سفرهستند. شرکت های توسعه و طراحی سایت مسافرتی ، با تلفیق یک راه حل تکنولوژیکی ساده و ابزارهای رزرواسیون آنلاین ، وب سایتی سفارشی مطابق با نیازهای شرکت شما طراحی خواهند کرد.

یک وب سایت آژانس مسافرتی کارا باید دو هدف اصلی را در ابتدا مد نظر داشته باشد: تنها مواردی را نشان دهد که هر کاربر مجاز است به آن دسترسی پیدا کند ودیگر اینکه، یک رابط کاربری قابل استفاده ساده و مستقیم برای ایجاد تجربه مشتری لذت بخش به نمایش بگذارد.

ویژگی های یک وب سفارشی

صفحه وب سایت شما، تنها کانال خروجی جامع اطلاعات به مشتریانتان است. وب سایت شما می تواند کاملا مطابق با سلایق و علایق شما طراحی گردد اما آنچه وجه تمایز یک سایت موفق با دیگر وب سایت هاست، ویژگی ها و امکاناتی است که مشتریان را به سمت برند شما فرا می خواند.

برخی از این ویژگی ها و امکانات عبارتند از:

  • بتواند تجربه ای بسیار شخصی برای هر مسافر فراهم کند.این اتفاق زمانی خواهد افتاد که خط مشی های دسترسی به اطلاعات بر این اساس باشد که تنها اطلاعاتی را نشان دهد که نیاز مشتری است.
  • مشتری از طریق تلفن همراه، یا کامپیوتر براحتی بتواند از آن استفاده کند
  • داشتن یک فیلد سفارشی ساز تا مشتری بتواند، موارد مورد جستجوی خود را فیلتر کرده و دقیق تر جستجو کند.
  • تیم پشتیبانی قوی، درکنارپاسخگویی به سوالات متداول در سایت، خیال مشتریان را در هنگام استفاده از سایت شما راحت می کند.
  • کارکنان بتوانند بر اساس حساب کاربری مسافرین براحتی اطلاعات رزرو را به سرعت فراخوانی کنند و رسیدگی به درخواست های مشتریان به راحتی قابل ردیابی باشد.

چرا وب سایت سفارشی برای کسب و کار مسافرتی موثرتر است

امروزه وب سایت ها، تنها راه تعاملی مشتریان و آژانس ها تبدیل شده است و یک وب سایت جامع و کارا می تواند تضمین حفظ مشتریان شما باشد.

کانکتوتا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت مسافرتی ، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای را به شما ارائه می نماید

طراحی سایت مسافرتی

 

فهرست مطالب