کانکتوتا

طراحی سایت آژانس هوایی

طراحی سایت آژانس هوایی

با ظهور تلفن های هوشمند، افراد بیشتر کارهای روزمره خود را توسط گوشی های تلفن شان انجام میدهند. در بازار سفر نیز آژانس های مسافرتی و صاحبین کسب و کارهای سفر درصدد بهینه سازی و توسعه وب سایت های خود هستند. و در طراحی سایت آژانس هوایی Responsive بودن به یکی از مسائل با اهمیت تبدیل شده است. Responsive بودن به معنی انعطاف پذیر بودن سایت است.

با پیشرفت تکنولوژی و معرفی مرورگرهای جدید بر روی دستگاه های تلفن همراه و همچنین تبلت ها و مینی رایانه ها توسعه دهندگان وب سایت به تکنیک های جدید طراحی وبسایت روی آورده اند. طراحی سایت Responsive ، روش توسعه یافته ای است که سبب می شود محتوا، تصاویر و اسلایدها به گونه ای ایجاد شود که بتواند بر اساس رزولوشن صفحه، تنظیم گردد. با استفاده از این فرآیند، کاربر می تواند یک وب سایت را در هر دستگاه بصورت درست و کامل مشاهده کند.

چرا وب سایت Responsive؟

امروزه، مردم منتظردسترسی به  PC ها و لپ تاپ ها برای بررسی صفحات وب را نیستند. آنها در طول کار، در حال حرکت یا در خانه مدام با گوشی های خود نیزمشغول هستند. و از وب سایت های سفر روی هر وسیله ای، مثل لپ تاپ، آیپاد و یا دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند. به این دلیل که استفاده از این دستگاه ها قابل دسترس و بدون نیاز به وقت و زحمت است.

این نکته، اهمیت یک سایت Responsive را بیشتر روشن می سازد. زیرا باید تمام اطلاعات و محتوای سایت بدون مشکل برروی هر دستگاهی قابل نمایش باشد. فقدان یک سایت قابل دسترس بر روی گوشی و یا تبلت، علیرغم جذابیت های فراوان آن، سبب کاهش مشتریان می شود زیرا دیگر مشتریان زمانی را برای بررسی آن وب سایت توسط رایانه شخصی اشان اختصاص نمی دهند. و به همین آسانی فرصت ها یکی پس از دیگری از دست می رود.

چگونه یک وب سایت Responsive برای آژانس های مسافرتی داشته باشیم.

هنگام ساخت یک سایت مسافرتی Responsive ، باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مورد نیاز برای دسترسی از دستگاه های مختلف بر روی آن قرار می گیرد. اطلاعات مربوط به مقصد به صورت مختصر، جزئیات بسته ها و روش های رزرو باید همه بطور سیستماتیک در سایت قرار داده شود. باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات بصورت کامل نمایش داده شود.

نقشه ها، شماره های تماس مهم و بسته های سفر مختلف و مقصد نیز باید در جعبه های جانبی وجود داشته باشد تا به صورت منظم نمایش داده شوند.

وب سایت سفر Responsive باید برای هر دو مرورگر موجود باشد، چه روی یک رایانه شخصی یا یک دستگاه تلفن همراه. در واقع اپلیکیشن های موبایل نیز فرم توسعه یافته همین وب سایت های Responsive برای استفاده بر روی گوشی های تلفن همراه هستند.

بسیاری از شرکت های توسعه دهنده وب سایت وجود دارند که خدمات طراحی وب سایت های Responsive را ارائه می دهند. مشتریان اعم از آژانس های مسافرتی کوچک ویا سازمان های متخصص حرفه ای در این زمینه می توانند طراحی وب سایت های خود را به این شرکت ها بسپارند.

کانکتوتا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت آژانس هوایی ، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای را به شما ارائه می نماید

طراحی سایت آژانس هوایی

فهرست مطالب