کانکتوتا

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

ایجاد وتوسعه وب سایت های مسافرتی در دو دهه گذشته پدیدار شده و به امری بسیار مهم در صنعت گردشگری تبدیل گردیده است. دلایل اصلی موفقیت آن عبارتند از: تغییررفتاری مشتری، سهولت رزرو، تنوع خدمات، ادغام خدمات، بهبود فن آوری، نرخ عادلانه و در نتیجه انجام معاملات بهتر، با صرفه جویی در هزینه و زمان برای تمامی ذینفعان. از سوی دیگر، طراحی سایت آژانس هواپیمایی نیز بسیار موضوع با اهمیتی است. وب سایتی جامع و کارا همراه با عملکرد سریع و آسان که برای همه قابل استفاده باشد، شانس شما برای جذب مشتریان بیشتر و فروش را افزایش خواهد داد.

بر طبق آماربازار جهانی مسافرت نشان می دهد که صنعت گردشگری تا سال 2018 در مجموع 35 درصد رشد داشته است. همچنین تعداد آژانس های مسافرتی آنلاین که از پورتال ها و برنامه های تلفن همراه استفاده می کنند نیز نسبت به گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. باتوجه به رقابت شدیدی که در بازار است، داشتن وب سایت هایی با سیستم های رزرواسیون آنلاین و یا وب سرویس های متنوع، فرصت مناسبی برای بدست آوردن سهم بازار بیشتر است.

OTA ها در صنعت گردشگری

اگر شما تازه وارد صنعت گردشگری شده اید و می خواهید کسب و کار آژانس خود را رونق ببخشید، لازم است که به یکی از GDSهای اصلی متصل شده و با ارائه خدمات آنلاین، مشتریان بیشتری جذب کنید. API نیزمجموعه ای از زبان های برنامه نویسی و استانداردهای برنامه نویسی برای توسعه پورتال مسافرتی است. APIها برنامه یکپارچه سازی نرم افزاری هستند که به توسعه دهندگان اجازه می دهند از پروتکل های ایجاد شده برای توسعه پایگاه های برنامه کاربردی استفاده کنند.

اپلیکیشن های فروش محصولات سفر آنلاین نیاز به یک نقطه دسترسی برای ارتباط با  ارائه دهندگان خدمات مسافرتی ، مانند خطوط هوایی، هتل ها، اجاره اتومبیل، راه آهن و کشتی های کروز و غیره دارند تا میزان موجودی، نرخ، و سایر اطلاعات را در کمترین زمان فراخوانی کنند.

GDS ستون فقرات سیستم های رزرو هستند که شرکت های فن آوری را قادر می سازند API ها را در پورتال های مسافرتی آنلاین به منظورتسهیل در امر جستجو،رزرو و مقایسه به خدمت گیرند. GDS یک برنامه میزبان است که مبادله بین ارائه دهندگان خدمات، نمایندگی های مسافرتی و کاربران نهایی را به طور خودکار انجام می دهد. موثر ترین و محبوب ترین GDS ها Amadeus، Galileo، Worldspan و Sabre هستند.

راه حل

اگر شما به دنبال تبدیل کردن ،کسب و کار آژانس مسافرتی خود به شیوه آنلاین و تبدیل شدن به OTA هستید،کانکتوتا گزینه، مناسبی برای شما است، زیرا ارائه راه حل های کامل خدمات آنلاین با قیمت های مقرون به صرفه را یکجا به شما پیشنهاد می کند.

کانکتوتا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت آژانس هواپیمایی ، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای را به شما ارائه می نماید

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

 

فهرست مطالب