کانکتوتا

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

مسافرت لذتی بی نظیر برای کسانی است که دوست دارند افق های جدیدی را در زندگی اشان تجربه کنند. حتی برنامه ریزی برای سفر می تواند آدمها را به وجد بیاورد.در گذشته این برنامه ریزی ها با مشکلات زیادی انجام میشد. امروزه به لطف اینترنت، و آژانسهای مسافرتی آنلاین و سیستم های رزرواسیون همه چیز با یک کلیک برای مسافرین فراهم است. خدمات آنلاین به کل چهره صنعت گردشگری را تغییر داده اند. امروزه، شرکت های طراحی سایت آژانس بسیاری در سراسر جهان وجود دارد، تا همه آنچه که برای تبدیل شدن به یک آژانس 24 ساعته نیاز است را فراهم کنند.

سایت های مسافرتی صنعت گردشگری را تغییر داده اند.

داستان از آن جایی شروع شد، که ذهن های خلاق این صنعت، شکاف روند اطلاعات رسانی را پیدا کردند و خدمات خود را درشبکه های سراسری عرضه کردند. با پیشرفت فناوری اطلاعات، سپس سایت ها با راهکارهای یکپارچه همراه شدند که در آن پرواز ها، هتل ها، اتوبوس ها و غیره یکجا به مسافرین عرضه می شد. با گذشت زمان بسته های سفر و تعطیلات بصورت یکجا به مسافرین عرضه شد. اکنون مسافرین در صورت انتخاب بسته های تور و سفر، دیگر دغدغه برنامه ریزی های وقت گیر به مقاصد نا آشنا را نخواهند داشت.

از سوی دیگر، بافراگیر شدن سیستم فروش و افزایش رقابت، جنگ قیمت با هدف تصاحب سهم بازار بیشتر شروع شد. روندی که در نهایت به نفع مشتریان شد. زیرا با اعلام نرخ های رقابتی، امکان استفاده از خدمات سفر برای تمامی اقشار جامعه امکان پذیر شد. با این روند، طبقات غیر مرفه جامعه نیز می توانند در ایام غیر از پیک، سفر خود را برنامه ریزی کنند و یا از آفرهای مختلف آژانس های هواپیمایی استفاده کنند.

پورتال های مسافرتی باعث می شود تا شرکت های مسافرتی، بتواند بهترین بسته ها و محصولات سفر خود را به مشتریان ارائه دهد و بر اساس موجودی آنلاین هتل ها، خطوط هوایی، اتوبوس ها، رستوران ها و غیره خدمات ارائه کنند. دیگر زمان اشتباهات مانند فروختن دوباره اتاق یک هتل به پایان رسیده است. زیرا با فروش یک اتاق هتل در هر گوشه دنیا، موجودی اتاق ها در لحظه تغییرمیکند.

تلفیق تکنولوژی و مدیریت رشد فزاینده این صنعت را سبب شده است . حتی کشورهای مانند سنگاپور، مالدیو ، امروزه بخش عمده ای از تولید ناخالص داخلی خود را از طریق صنعت گردشگری به دست می آورند. وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل، چهره صنعت گردشگری را 360 درجه تغییر داده اند.

پیشنهاد

ادغام تمام خدمات در یک وب سایت واحد که امکان رزرو را برای مشتریان فراهم می سازد، فرصت های پنهان این صنعت را در اختیار تمامی آژانس های مسافرتی قرار می دهد. بنابراین در نهایت می توان نتیجه گرفت که آینده برای کسانی است، که هنر این را دارند که از فرصت ها در بهترین زمان استفاده کنند.

کانکتوتا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی ، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای را به شما ارائه می نماید

طراحی سایت آژانس

فهرست مطالب