کانکتوتا

سیستم های حسابداری هتل

سیستم های حسابداری هتل

سیستم های رزرو هتل باعث می شود هتلداران مدیریت عملیات روزانه خود را  به آسانی انجام دهند. در حال حاضر، صاحبان هتل ها فارغ از اندازه اشان که  کوچک، متوسط و بزرگ باشد به  آرامی درگیر تغییر به سمت نرم افزار های رزرو آنلاین  هتل می باشند. از سوی دیگر با رشد جمعیت و پیشرفت شبکه های اجتماعی و تبلیغات سفر، شمار انبوهی از مسافران به سوی هتل ها سرازیر شده اند که سیستم های مدیریت سنتی پاسخگوی نیاز آن ها نیست. از سویی سیستم حسابداری هتل ، مانند قلب این سیستم کار می کند.  پس اگر تمامی سیستم ها بسوی مدرن شدن پیش رفته اند، چطور ممکن است سیستم های حسابداری هتل بصورت دستی باقی بماند؟

مزیت های خودکار سازی فرایند حسابداری هتل بوسیله  نرم افزار حسابداری

بیاید بررسی کنیم که چگونه خودکار سازی فرایند حسابداری هتل بوسیله  نرم افزار حسابداری  هتل به مدیریت مدرن هتل شما کمک خواهد کرد.  پنج مورد از مزیت های اصلی آن به شرح زیر است.

  • اتوماسیون و دقت: سیستم حسابداری هتل باعث می شود که شما بتوانید صورتحساب ها، صورت های مالی، تولیدی و غیره را تولید کنید. وظایف عادی با این سیستم ها به صورت اتوماتیک انجام می شود در نتیجه منجر به کاهش خطاهای دستی و انسانی می گردد. دقت بیشتری در همه محاسبات ریاضی بکار برده میشود و تنها نیز است که داده ها به درستی وارد شوند.
  • دسترسی به اطلاعات از همه جا : به سبب یکپارچه شدن، سیستم های مدرن تحت وب یا PMS هتل ، دسترسی شما به اطلاعات حسابداری هتلتان از هر کجا، هر زمان و هر دستگاهی امکان پذیر می شود.
  • اطلاعات در زمان واقعی: تمام اطلاعات مالی شما بوسیله نرم افزار های حسابداری هتل همیشه در دسترس و قابل محاسبه به روز است اطلاعاتی از قبیل نقدینگی در لحظه، حساب های دریافتنی، و حساب های قابل پرداخت و غیره
  • سهولت استفاده: فرایند ورود اطلاعات بسیار ساده است. بروزرسانی  و صدور اجازه دسترسی برای کاربران خاص بصورت آنلاین است. که این نیز بسیار آسان است. همچنین ذخیره سازی اطلاعات در حجم گسترده نیز باعث می شود که اطلاعات به راحتی به اشتراک گذاشته شود.
  • سرعت و کارایی: فرایند حسابداری هتل شما با سرعت بیشتری نسبت به روش های دستی کار می کند. همچنین باعث افزایش کارایی کارکنان شما می شود.

کانکتوتا ، سیستم مدیریت هتلی ادغام شده با  نرم افزار حسابداری ارائه می دهد که بوسیله آن مدیریت حسابداری هتل دیگر فرایند دست و پا گیری نیست. مزایای روش های مدرن حسابداری بسیار زیاد است. همین امروز با ما تماس بگیرید

سیستم های حسابداری هتل

فهرست مطالب