کانکتوتا

سیستم نرم افزاری رزرواسیون هتل

سیستم نرم افزاری رزرواسیون هتل

در حال حاضر سه نوع سیستم نرم افزاری رزرواسیون هتل یا PMS هتل وجود دارد.

انواع سیستم نرم افزاری رزرواسیون هتل

On-premise/server-based/legacy hotel PMS

که بطور معمول سرورها در هتل قرار می گیرند و سیستم از طریق دسکتاپ در دسترس قرار میگیرد. این نوع سیستم ها، نیاز به اخذ مجوز، تامین و نگهداری سخت افزار ها و نیروی  ماهر دارند. این سیستم ها باید حتما پس از مدتی به روز رسانی شوند که البته هزینه بر است همچنین یک تیم IT اختصاصی برای مدیریت این سیستم ها باید همیشه در دسترس باشد.

Hybrid cloud hotel PMS

این سیستم ها برنامه  های کاربردی  تکامل یافته نسل قبل هستند که با تغییرات  دسترسی از طریق مرورگر وب بر روی رایانه، تبلت و تلفن  های همراه قابل دسترسی است هستند. بسیاری از هتل های که علاقه به نگهداری سرور های درون سازمانی دارند  حال حاضر از این روش برای حفظ سهم بازار خود استفاده می کنند.

Web-native cloud hotel PMS

این نوع خالص ترین شکل PMS مبتنی برفضای ابر است. چنین PMS را می توان از هر نقطه، هر زمان که از مرورگر یا تلفن همراه استفاده می کنید، به آن دسترسی داشت. اینPMS  را می توان از طریق فضای ابر خصوصی یا ابر عمومی میزبانی کرد. این نرم افزار در مقایسه با نسخه Hybrid Cloud، سریع تر، انعطاف پذیر تر است. ارتقاء  و بروز رسانی به صورت رایگان انجام میگید. ازهمه مهمتر، open APIs نیز ارائه می دهند.

ظهور PMS هتل مبتنی بر ابر

در سال های اخیر، استفاده از نرم افزار مدیریت هتل مبتنی بر ابر در سراسر جهان، به سرعت در حال گسترش است. در سراسرجهان هتلداران بدون در نظر گرفتن حجم عملیات، تعداد کارکنان و مهمانان، به استفاده از این سیستم رزرواسیون روی آورده اند.

 برخی از دلایلی که موجب رشد تقاضا برای ابر PMS شده است به شرح زیر است.

فراگیری گسترده

روند اجرای سریع تر

کم هزینه بودن – مالکیت نرم افزار به دلیل عدم سرمایه گذاری در هزینه مجوز، سرور ها و تیم IT اختصاصی

به روز رسانی و ارتقاء نرم افزار رایگان صورت می گیرد.

از هر مکانی و در هر زمانی قابل دسترسی است.

امنیت داده تضمین شده

رابط کاربری آسان برای استفاده تمامی کارکنان هتل

سازگار با محیط زیست بدلیل کاهش استفاده از سخت افزار و نرم افزار

Cloud Hotel PMS به عنوان یک پلت فرم

علکرد هتل PMS تنها به خودکارکردن وساده سازی مدریت عملیات دربخش های مختلف هتل ختم نمی شود. در حال حاضر به عنوان یک پلتفرم توسعه یافته انها به هتل ها اجازه می دهند در فضای مجازی بهتر دیده شوند، مخاطبان را در سراسر کره جغرافیایی هدف قرار دهند و در نتیجه اتاق های بیشتری را بفروش برسانند .

امروز هتل PMS به عنوان یک نرم افزار به عنوان یک ابزار مفید برای خدمت به مهمانان در نظر گرفته شده است. در حال حاضر بسیاری از هتل ها دارای برنامه موبایل اختصاصی با نام تجاری خود می باشند که می توانند با PMS موجود هماهنگ شوند.

کانکتوتا با پیاده سازی سیستم نرم افزاری رزرواسیون هتل ، بر روی سایت هتل شما، امکان رزرو و فروش آنلاین را بطور مستقیم توسط خودتان فراهم می کند.

سیستم نرم افزاری رزرواسیون هتل

فهرست مطالب