کانکتوتا

سیستم رزرو پرواز

سیستم رزرو پرواز

پیش از این در خصوص اهمیت و مزیت سیستم های رزرواسیون آژانس های هواپیمایی و برنامه ها و نرم افزارهای رزرو صحبت کردیم. مسئله مهمی که در خصوص استفاده از سیستم رزرو پرواز و یا سیستم های رزرو متعدد  وجود دارد، یکپارچگی و ادغام آنها با سیستم مورد استفاده آژانس هواپیمایی شماست. در ادامه همراه باشید تا در این خصوص بیشتر صحبت کنیم.

سیستم های توزیع خطوط هوایی و الزامات ادغام

برای داشتن امکان خرید بلیط های خطوط هوایی به طور مستقیم از سیستم های GDS، آژانس مسافرتی شما باید عضو یاتا باشد. در غیر این صورت، شما می توانید  بلیط های خود را از طریق شریک دیگری که نماینده معتبر یاتا است رزرو کنید که معمولا سبب افزایش نرخ برای مشتری و عدم رضایت او می گردد. بنابراین نیاز به یک راه حل مناسب برای رزرو ارزان قیمت دارید. وب سرویس کانکتوتا راه حلی است که مشکلات این چنینی شما را براحتی حل می کند و سبب افزایش توان رقابتی شما در بازار محصولات گردشگری میشود.

جستجو برای بهترین بلیط بلیط هواپیمایی درکانکتوتا چگونه است؟

همه چیز از طریق رابط سریع و بصری نقطه و کلیک انجام می شود. شما می توانید بهترین  نرخ را در عرض چند ثانیه پیدا کنید و سپس فقط با یک کلیک آن را رزرو خریداری نمایید.

سیستم رزرو پرواز  کانکتوتا با پشتیبانی از بسیاری از گزینه های فیلتر، نتایج قابل قبول تر را در سریع ترین زمان ممکن برای شما فراهم می کند مانند:
نوع مسافرین: بزرگسالان، کودکان

نوع پرواز: بازگشت، یک راه، چند شهر، تنها پرواز مستقیم
کلاس بلیط: اکونومی، بیزنس، فرست کلس
نوع بلیط: ارزانترین (ارزان ترین پرواز اول)، سریعترین (سریع ترین پروازهای اول)

پس از یافتن بهترین پرواز ، گام بعدی این است که آن را به لیست رزرو استاندارد اضافه کنید. هنگامی که یک رزرو تایید / پرداخت می شود، می توانید بلیط را صادر و چاپ کنید و فاکتور را به صورت خودکار به مشتری ارسال کنید. همچنین کلیات عملیات لغو، ابطال شرایط و قوانین آن در سیستم تعریف شده است.

ارائه رزرو پرواز آنلاین به مشتریان B2C / B2B
کانکتوتا به مشتریان B2C یا B2B  آژانس های هواپیمایی اجازه می دهد برای خرید بلیط پرواز (در میان محصولات دیگر خود) مستقیما به سایت آنها رجوع کنند. از این رو،در 24ساعت روز وهفت روز هفته عملیات فروش آنلاین امکان پذیر است.

بهبود رزرو بلیط پرواز و فروش با کانکتوتاسیستم رزرو پرواز

مزیت ترکیب و مدیریت بلیط پرواز GDS و سایر محصولات مسافرتی در یک راه حل نرم افزاری اکنون بسیارروشن است: این کار باعث بهبود کارایی آژانس مسافرتی شما و کاهش هزینه ها می شود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه کانکتوتا و سیستم رزرو پرواز می توانند کسب و کار مسافرتی شما را تغییر دهند، لطفا با ما تماس بگیرید یا بیشتر در مورد سیستم رزرو پروازبدانید.

کانکتوتا با پیاده سازی سیستم رزرو پرواز ، بر روی سایت شما، امکان رزرو و فروش آنلاین بلیط های پرواز داخلی و خارجی را بطور مستقیم برای مشتریانتان فراهم می کند.

فهرست مطالب