کانکتوتا

سیستم رزرواسیون پرواز

سیستم رزرواسیون پرواز

در صنعت گردشگری همه چیز به سوی کاملا آنلاین شدن در حرکت است. به تازگی اکثر آژانس های مسافرتی اجزای یکپارچه مانند سیستم رزرو پرواز و موتور رزرواسیون را به سایت های خود اضافه کرده اند. ایده اصلی سیستم های رزرواسیون این است که فرآیند رزرو، سریع و موثر باشد، زیرا در حال حاضر مسافران همیشه در معرض عجله هستند و انتظار دارند  رزرو و تایید برایشان در  لحظه انجام بگیرد.

با ویژگی های هوشمند سیستم رزرو پرواز می تواند فرایند رزرو بسیار موثرتری را تجربه کنید.

با توجه به اینکه امروزه، اکثرمردم در آخرین لحظه بدون هیچ گونه برنامه قبلی سفر می کنند، روند یافتن بهترین گزینه های پرواز به نظر مسئله پیچیده ای به نطر می رسد.هرچه این روند بهتر انجام شود به این معنی است که موتور رزرو پرواز، به خوبی طراحی شده است. این نرم افزار و موتورهای رزرو  به گونه ای طراحی شده اند که کنترل در دست مسافر قرار می گیرد و او را از تمام گزینه هایی که می تواند ازمیان آنها انتخاب کند در لحظه آگاه می گردد.

برنامه های رزرواسیون پرواز سفارشی

در چند سال گذشته، سایت های آژانس های مسافرتی نیز از یک تغییر بزرگ در طول زمان گذر کرده اند؛ در حال حاضر خدمات و ویژگی های آنها به طور موثر و ایمن هستند و این یکی از مهم ترین مواردی است که مردم را تشویق می کند تا رزرو آنلاین را انجام دهند. اکثر آژانس ها نرم افزار های سفارشی رزرو توسعه یافته مخصوص به خود را دارند که براساس اهداف فروش و تقاضای مشتریانشان طراحی شده است. این سیستم ها با ادغام با API های پرواز، قابلیت رزرو تمامی پرواز های داخلی وخارجی را برای مسفرین فراهم میکند. اگر قصد طراحی سیستم خود را دارید، یک شرکت متخصص را انتخاب کنید که یک موتور رزرو هوشمند را طراحی کند که شامل تمام ویژگیهای مورد نیاز عوامل مسافرتی و دیدگاه مشتری باشد. علاوه بر این تمرکز اصلی باید در جذب رزرو باشد.

بهترین برنامه ها و نرم افزار های رزرو پرواز نیز، نیاز دارند با سیستم های شما ادغام و یکپارچه شوند. به این منظور همیشه بهتر است در خصوص تصمیم گیری در مورد روش های این کار با متخصصین آن تماس بگیرید. کار اصلی یک نرم افزار رزرو پرواز، این است که مشتریان بتوانند گزینه هایی را که با معیارهای ارائه شده توسط آنها مطابقت دارند، شناسایی کنند، از این رو به آسانی بازدیدکنندگان سایت تبدیل به تبدیل به مشتریان خواهند شد و عملیات فروش اتفاق می افتد.

کانکتوتا با پیاده سازی سیستم رزرو پرواز ، بر روی سایت شما، امکان رزرو و فروش آنلاین بلیط های پرواز داخلی و خارجی را بطور مستقیم برای مشتریانتان فراهم می کند.

سیستم رزرو پرواز

فهرست مطالب