کانکتوتا

سیستم رزرو هتل

سیستم رزرو هتل

چرا سیستم رزرو هتل بسیار مهم است؟

که اگر شما می خواهید یک هتل موفق را اجرا کنید، یقینا به مهمان نیاز دارید.شانس گرفتن و نگه داشتن مهمان ها، استفاده از سیستم رزرو هتل هاست.  چرا؟ برای دانستن آن،  با ادامه این مقاله همراه باشید.

دقیقا یک سیستم رزرو هتل چیست؟

یک سیستم رزرو هتل یک ابزار نرم افزاری پیچیده است که تاریخ و مدت اقامت مهمانان را بر اساس موجودی جستجو می کند و عملیات رزرو و پرداخت را مدیریت می کند. سیستم رزرواسیون، به عنوان یک ابزارشبیه میزرسپشن در هتل ها در نظر گرفته می شود، که در واقع نرم افزاری آنلاین است که مهمانان را قادر می سازد تا خودشان را بصورت مستقیم اتاق را رزرو کنند و با استفاده از پورتال امن پرداخت آن را نیز انجام دهند.

این سیستم ها مشتریان را قادر می سازند تا نوع اتاق های خود را در زمان رزرو انتخاب کنند و سیستم های پیشرفته حتی اجازه می دهند مشتریان در زمان ورود (و یا بعد از آن) از لوازم جانبی مانند نوشیدنی، گل، میوه یا سایر لوازم آرایشی که در اتاقشان قرار می گیرد را انتخاب کنید.

چه مزایایی را باید از یک سیستم رزرو انتظار داشته باشید؟

این سیستم مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد، از از جمله:
کم تر شدن کاربخش front office

هنگامی که مهمانان رزرو خود را انجام میدهند، تمام جزئیات به سادگی توسط سیستم برای شما نمایش داده می شود.  بنابراین تمام کاری که باید انجام دهید این است که اتاق را برای ورود میهمان جدید آماده کنید . این روش اجازه می دهد تا کارکنان پذیرش هتل، زمان بیشتری برای کارهای دیگر داشته باشند.

کاهش شانس از دست دادن یا جابجایی یک رزرو

خطاهای انسانی نظیر اشتباهاتی که مهمانان هتل در هنگام وارد کردن تاریخ و یا مشخصات خود انجام می دهند اجتناب ناپذیر است.

توسط این سیستم ها، هنگامی که موردی به اشتباه ثبت شود، امکان بررسی داده ها را برای اثبات این که هیچ خطایی از سوی کسب و کار شما نیست براحتی فراهم است. درست است که درهنگام چنین خطایی، شما هنوز هم می توانید راه حلی ارائه دهید، اما حسن شهرت شما نیز حفظ می شود.

سیستم رزرو هتل

مدیران هتل ها می توانند به راحتی داده های مهم را جمع آوری کنند

یک سیستم رزرو آنلاین، مقادیر زیادی از اطلاعات مهمانها را ذخیره میکند. تعداد مهمانان ، تاریخ های که حضور داشتند، امکانات رفاهی مورد استفاده آنان و غیره . این اطلاعات مفید سبب بهبود استراتژی های خدمات در بخش مشتری و بازاریابی می شود.

یک سیستم رزرواسیون هتل کمک می کند تا مدیران و کارکنان پذیرش هتل، در طول زمان و حتی شرایط سخت و روزهای شلوغ نیز مطمئن باشند همه چیز به درستی اجرا می شود.

کانکتوتا با پیاده سازی سیستم رزرو هتل، بر روی سایت هتل شما، امکان رزرو و فروش آنلاین اتاق های هتلتان را بطور مستقیم توسط خودتان فراهم می کند.

فهرست مطالب