کانکتوتا

سیستم رزرو بلیط

سیستم رزرو بلیط

اکنون ما در دورانی زندگی می کنیم که عملا هیچ چیز از اینترنت جدا نیست، از جمله کسب و کارها. در حال حاضر مهم ترین بخش برای هر کسب و کاری داشتن یک وب سایت است . زیرا گوگل جایگزین دفاتر تلفن قدیمی شده است. کار و کسب های گردشگری نیز از این قافله عقب نمانده اند. تکنولوژی اینترنت نه تنها به فروش تورهای مسافرتی کمک می کند و اپراتورهای فعال را در اینترنت پیدا می شوند، بلکه به آنها کمک می کند تا از طریق سیستم رزرو آنلاین و سیستم رزرو بلیط  بازدید های سایت را به پول تبدیل کنند.سیستم رزرو بلیط

سیستم رزرواسیون آنلاین

اساسا یک سیستم رزرو آنلاین به شما اجازه می دهد که رزرو آنلاین را به خدمات قابل عرضه خود اضافه کنید. برای موفقیت در بازار به سه دلیل عمده باید سیستم رزرو آنلاین را داشته باشید:

  • در رقابت، یک قدم جلوترباشید

وب سایت های زیادی در سرچ گوگل یافت می شوند و شرکت های زیادی سایتشان در گوگل ایندکس شده است اما با داشتن یک سیستم رزرو آنلاین، شما از این مرحله یک قدم جلوتر هستید. البته تنها سیستم رزرو هم کافی نیست، تمامی جنبه های یک سایت کارآمد را رعایت کنید و بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب کنید. سپس با سیستم رزرو آنلاین از همین بازدید ها پول بسازید.

  • راحت و سریع – برای شما و مشتریان شما

 

موقعیت و فاصله مکانی نباید مانع فروش باشد، همینطور اختلاف زمانی.  راه اندازی یک سایت و حضور مجازی به این معنی است که نیاز نیست، شما در همه زمان ها در دسترس باشید وتماس های تلفنی مشتریانتان در سراسر جهان را پاسخگو باشید. در زمان هایی که دفتر شما تعطیل است و یا حتی شما درخواب هستید، مشتریان در حال طی کردن پروسه بازدید از سایت و رزرو و … هستند.

مسافران نیز تمایل به سرویس های رزروآنلاین دارند. به این دلیل که نه تنها آسان هستند، بلکه معمولا در معرض تخفیف های ویژه قرار می گیرند. همچنین آنها فرصت می کنند در میان کارهای روزمره زمان کوتاهی برای بررسی و انتخاب مورد دلخواهشان بگذارند و در نهایت با کلیک در یک سایت نماینده فروش بدون هیچ مشکلی، رزرو خود را ثبت نمایند.

  • جریان پول نقد شما را تسریع می کند

مانع قدیمی در راه سامانه های پرداخت آنلاین اعتماد بود، اما دیگراین موضوع مسئله ای نیست. خطرات کارت نقدی، کارت اعتباری یا کلاهبرداری برای دروازه های پرداخت بانکی آنلاین بسیار کم است. سیستم رزرو آنلاین شما با اتصال به درگاه های بانکی خیال مشتریان از بابت پرداخت های امن را راحت کرده است.

همچنین سیستم های رزرو آنلاین سرعت جریان نقدی را فزایش می دهند. زمانی که مشتریان رزرو می کنند بلافاصله، پول به حساب شما واریز میشود. همچنین شما می توانید کدهای کوپن و پیشنهادات تخفیف را به سادگی برای سیستم تعریف کرده تا محاسبات براحتی انجام پذیرد.

کانکتوتا با پیاده سازی سیستم رزرو بلیط ، بر روی سایت شما، امکان رزرو و فروش آنلاین بلیط های پرواز داخلی و خارجی را بطور مستقیم برای مشتریانتان فراهم می کند.

سیستم رزرو بلیط

 

فهرست مطالب