کانکتوتا

سیستم رزرواسیون

سیستم رزرواسیون

سیستم رزرواسیون محصولات سفر و گردشگری، امروزه دستخوش تغییرات بسیاری گردیده است. از این رو شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری همواره بدنبال فرصت هایی هستند، که با پیوستن به این موج تغییرات رضایت کابران خود را فراهم کنند.

تحقیقات جدید نشان می دهد که امروزه بیش از 75 درصد از حجم رزرو خدمات و محصولات گردشگری بصورت آنلاین و غیر حضوری انجام می پذیرد. سایت های گردشگری، سیستم های نرم افزاری و اپلیکیشن های مرتبط با سفر و محصولات سفر ارائه دهنده گان اصلی این خدمات آنلاین هستند. البته با شتاب روز افزون خدمات الکترونیکی که سب تغییر رفتار مصرف کنندگان نیز شده است، پیش بینی می شود در آینده بسیار نزدیک این آمار و ارقام افزایش چشم گیری داشته باشد.سیستم رزرواسیون

اهمیت سیستم رزرواسیون برای دفاتر و شرکت های خدمات گردشگری

سیستم های رزرواسیون گوناگون به گونه ای طراحی شده اند که کاربران بتوانند به سهولت و سرعت، به گستره وسیعی ازخدمات مرتبط با سفر در لحظه متصل شوند. خدماتی مانند، رزرو بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی و یا خارجی، رزرو هتل، رزرو قطار، اتوبوس، اجاره اتومبیل، کشتی و ….. که همگی بصورت آنلاین در هرگوشه جهان قابل رزرو و خریداری است.

 مزایای استفاده از سیستم رزرواسیون

ازآنجایی که ارائه این خدمات بصورت غیرحضوری وآنلاین صورت می پذیرد، در نتیجه در هر ساعت و مکانی قابل دسترسی است.  امکان دسترسی 24 ساعته به خدمات، رزرو، خرید، لغو و …. یکی از مهمترین مزایای استفاده ازسیستم های رزرواسیون آنلاین است.

از دیگر مزایای این سیستم، سرعت عمل در پاسخگویی به نیازهای مسافرین مختلف است. به این معنی که مانند گذشته نیاز نیست تا مسافرین برای پیدا کردن یک جای خالی منتظر یک سلسله مراتب زمانبر باشند. چنانچه مسافری به هر دلیل پرواز خود را لغو و کنسل نماید، در کوتاه ترین زمان ممکن این پرواز و صندلی خالی شده برای مسافر دیگری در دسترس قرار خواهد گرفت.

همچنین سیستم پرداخت یکپارچه، باعث شده که کاربران با پرداخت آنلاین و در لحظه، رزرو های خود را قطعی کرده و با خیال راحت برنامه سفر خود را آماده سازند.سیستم رزرواسیون

کانکتوتا، با پیاده سازی وب سرویس های مختلف مانند، وب سرویس پرواز، وب سرویس هتل، وب سرویس قطار و … بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو آنلاین محصولات مرتبط با صنعت گردشگری را برای مسافرین شما فراهم خواهد کرد.

 

فهرست مطالب