کانکتوتا

سیستم رزرواسیون هتل

سیستم رزرواسیون هتل

6 دلیل برای اینکه هتل شما نیاز به یک سیستم رزرواسیون دارد.

دنیای ما پر از صفحه نمایش است. ما در دست ها، کیف پول و جیب هایمان، در کنار تخت خوابهایمان قبل از خواب، خودمان را با صفحه نمایش های رو میزی و یا موبایلی محاصره کرده ایم. اکنون ما در دوران دیجیتالی زندگی می کنیم که همه چیز در آن در لحظه قابل دسترسی است. نوآوری در فن آوری، بسیاری از جنبه های زندگی روزمره شخصی و حرفه ای ما را تحت تأثیر قرار داده است؛ فن آوری ها به هر گوشه ای از دنیای کسب و کار ما سرک کشیده اند؛ آنها انتظارات مشتریان را تغییر داده اند و راه ارتباطی، خرید، مسافرت و غیره را بطور کلی تغییر داده اند. سیستم رزرواسیون هتل ، پرواز و.. خدمات سفر را به صفحه های نمایش گوشی های موبایل ما آورده است.

در صنعت هتلداری نیز، انتظارات مشتری به شدت تغییر کرده است . همه این ها، نتیجه انقلاب موبایل است. در نتیجه، تکنولوژی برای جذب و حفظ مهمانان هتل بسیار مهم است. برای برآورده کردن انتظارات مهمان ها، هتلداران باید اطمینان حاصل کنند که سیستم رزرو مناسبی در دسترس آنها است. نسل جدید سیستم های رزرواسیون هتل برای مطابقت با خواسته های مسافر مدرن امروز با مزایای نامحدودی تنظیم شده است . در ادامه همراه باشید تا تعدادی از این مزایای مورد نظر ما را باهم مرور کنیم.

اتصال و در دسترس بودن

یک سیستم رزرو هتل که در ابر میزبانی می شود، به این معنی است که هتلداران می توانند رزروهای از راه دوررا، در هر زمان، مدیریت کنند. قابلیت 24*7*365

کارکنان فرانت دسک و رزرواسیون تنها، به پشت میزهای پذیرش محدود نیستند و می توانند در زمینه های دیگر کسب و کار تمرکز کنند .چک این مهمانان، مدیریت رزرو های گروهی، تأیید و گرفتن رزرو کامل بصورت آنلاین، در هر زمان و هر کجا. کارکنان با استفاده از انواع دستگاه ها و سیستم عامل ها مانند تلفن های هوشمند و تبلت می توانند به راحتی به یا اطلاعات پروفایل مهمان ها دسترسی داشته باشند.

بیشتر دیده شدن

امروزه مشتریان بیش از هر زمان دیگری مشتریان خرید های خود را بصورت آنلاین انجام می دهند؛ eMarketer  تخمین می زند که تا سال2020 بیش از 215 میلیون خریدار دیجیتال در ایالات متحده وجود خواهد داشت.

یک سیستم رزرو هتل مدرن با ویژگی های یکپارچه سازی ، هتل ها را قادر می سازد تا نه تنها عملیات رزرو خود را از طریق وب سایت خودشان انجام دهند، بلکه همچنین از طریق کانال های آنلاین مختلف نظیر GDS، OTA  نیز به فروش بیشتری دسترسی پیدا کنند. از مزیت استفاده از این سیستم های جهانی این است که هتل ها می توانند بسیاری از مهمان های بالقوه درسراسر جهان را به مشتری حقیقی تبدیل کنند.

کاهش خطاها و بهبود عملیات رزرو

هتلداران بدون داشتن ، سیستم رزرواسیون، مجبور بودند حجم وسیعی از اطلاعات و دیتا را بصورت دستی و سنتی پردازش کنند. در این روش ها، وجود خطا امری عادی و طبیعی بود. درحالی که وجود یک سیستم رزرو هتل باعث می شود زندگی بسیار ساده تر شود؛ یک سیستم یکپارچه و همگام سازی شده که شامل اطلاعات مشتریان در تمام کانال ها است و به طور همزمان، و آنلاین بروز رسانی می شود، یکی از بهترین هدیه های تکنولوژی برای هتلداران است.

قابل استفاده بر روی تلفن های همراه

سیستم رزرواسیون هتل

برای اکثر ما، تلفن های ما ، همیشگی ترین همراه ما درطول صبح، ظهر و شب ها است. به همین دلیل، تعجب آور نیست که رزرو تلفن همراه سریع ترین بخش در حال رشد رزرو های آنلاین است. آمارها اعلام می کنند، در سال 2016، 148 میلیون سفر از طریق رزرو های موبایلی برنامه ریزی شده است. و تحلیل گران معتقدند در طی سالهای آتی این رقم بسیار فراتر خواهد رفت.

افزایش بهره وری عملیاتی از طریق سیستم رزرواسیون هتل

یک سیستم رزرو هتل می تواند موقعیت اتاق های هتل را بصورت آنلاین در اختیار شما قرار بدهد تا به اطلاع همه برسانید. به عنوان مثال، در بخش فرانت دسک، می تواند کارمندان را از تکمیل کار خانه داری و آماده بودن اتاق ها، مطلع کند. این کار نه تنها باعث افزایش بهره وری عملیاتی داخلی می شود، بلکه باعث می شود که عملیات رزرو، چک این و… باسرعت بیشتری انجام پذیرد.

افزایش رضایت و وفاداری مشتریان

بواسطه سیستم رزرواسیون خود هتل، هتلداران توانایی جمع آوری و نگهداری اطلاعات مورد علاقه خود را دارند . آنان فرصت دارند تا با کلیه مشتریانشان ارتباط برقرار کنند و پیشنهادات و تخفیفات فصلی خود را بطور مستقیم برای آنان ارسال کنند.

درنهایت باید گفت که سیستم رزرواسیون هتل ها باعث ساده تر شدن کسب و کار می شوند. آنها اجازه می دهند که هتلداران با دقت بیشتر و بصورت کارآمد تری کار کنند. آنها عملیات های هتل را ساده  و آسان می کنند در عین حال فرصت های افزایش درآمد را به حداکثر می رسانند. ما اطمینان داریم که تکنولوژی مناسب برای به حداکثر رساندن کارایی، و افزایش فرصت درآمد نقش بسیارمهمی دارد.

کانکتوتا با پیاده سازی سیستم رزرواسیون هتل ، بر روی سایت هتل شما، امکان رزرو و فروش آنلاین را بطور مستقیم توسط خودتان فراهم می کند.

 

فهرست مطالب