کانکتوتا

سایت پرواز

سایت پرواز

اطلاعات منتشر شده توسط WTTC نشان می دهد که در سال 2016بخش عظیمی از تولید ناخالص داخلی برخی کشورها از صنعت توریسم بوده است. این داده ها به وضوح نشان می دهد که صنایع مسافرتی نه تنها درآمد خارجی را در اقتصاد ما می افزایند، بلکه در عین حال راه های تولید اشتغال را نیز باز می کنند. سازمان جهاني گردشگري سازمان ملل متحد (UNWTO) برآورد مي کند که تا سال 2022، صنعت گردشگري و گردشگري رشد فزاینده ای خواهد داشت و از اين رو، فرصت هايي براي کارآفرينانی که در صنعت سفر و گردشگري به عنوان آژانس هاي مسافرتي فعاليت مي کنند، وجود دارد. سایت پرواز ، سایت هتل ها، آژانس های مسافرتی و… در واقع دریچه ورود به این دنیای پر تحرک است.

راه حل های آنلاین

بخش های مختلف آژانس های مسافرتی دارای فرصت های فراوانی در آینده می باشند. نرم افزار آژانس مسافرتی می تواند نقش مهمی در رشد گردشگری در سراسر جهان داشته باشد وب سرویس ها و نرم افزارهای رزرواسیون، تور با ساخت آژانس های آنلاین عملا محدودیت های زمانی و مکانی برای عرضه محصولات گردشگری را از بین برده اند.

در این میان شرکت های فن آوری مسافرتی مانند کانکتوتا، با ارائه راه حلهای خلاقانه و وب سرویس جامع ،  راه حلی مناسب حتی برای خرده فروشان مسافرتی طراحی و ارائه می کنند.

نرم افزار آژانس مسافرتی آنلاین، سیستم رزرواسیون اینترنتی مبتنی بر وب است که بیشتر توسط آژانس مسافرتی آنلاین (OTA) برای رزرو استفاده می شود. تعداد زیادی از شرکت های توسعه نرم افزار مسافرت وجود دارند که به شما اطمینان می دهند بهترین نرم افزار برای کسب و کار مسافرتی را به شما ارائه می دهند، اما این نرم افزارها  قادر به برآورده شدن تمامی نیازها و انتظار شما بصورت یکجا نیستند.

چرا کانکتوتا

قبل از انتخاب یک شرکت مناسب باید ویژگی هایی مانند راه کارهای توسعه سایت آژانس و یا سرویس ها و نرم افزارهای قابل ارائه آن را … را بررسی کنید. موفقیت یک شرکت فن آوری سفر در ارائه نرم افزار های مسافرتی، در گروه توانایی او در ادغام سیستم های مختلف با یکدیگر است. هرچه یک سیستم جامع تر و کامل تر باشد و نیاز به استفاده از برنامه های مختلف را به حداقل برساند، میزان خطاها را کاهش داده و کار را برای کاربران آسان تر می سازد.

وب سرویس توسعه یافته کانکتوتا سودآور است . با داشتن یک سایت آژانس جذاب و یک وب سرویس جامع، تمامی مشتریان و بازدید کنندگان بالقوه، به مشتریان پول ساز برای شما تبدیل خواهند شد. با چند کلیک ساده همه چیز اتفاق خواهد افتاد. مشتریان رزرو هایشان را قطعی خواهند دید و پول نیز مستقیما به حساب شما سرایز خواهد شد.

این سیستم سبب می شود، بسته های پرواز، هتل ها، اجاره اتومبیل، کروز و موارد دیگر را در نرم افزار رزرو به هم متصل شوند تا بتوانید طیف گسترده ای از محصولات را ارائه دهید که می توانند با هم بسته بندی شوند. بنابراین، با داشتن چنین وب سرویس رزور و نرم افزارجامعی ، آژانس های مسافرتی می توانند به راحتی محصولات داخلی و خارجی مانند پرواز، راه آهن، هتل و .. را در قالب تور به مسافرین خود ارائه دهند.

کانکتوتا ارائه دهنده خدمات طراحی طراحی سایت پرواز ، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای آژانس مسافرتی را به شما ارائه می نماید

h1 style="font-size: 18px;"

 

 

 

 

فهرست مطالب