کانکتوتا

سایت هتل

سایت هتل

امروزه برای مسافران، سیستم رزرو آنلاین توسط سایت هتل یکی از موارد کاملا ضروری است بسیاری از مسافران تمایل دارند که انجام رزروهایشان، به طور مستقیم توسط وب سایت هتل صورت گیرد، زیرا برایشان بسیار آسان و ساده است. سیستم پرداخت آنلاین کار را برای آنها راحت و امن ساخته است. اکثر اوقات آنها هتل خود را ازطریق تلفن های هوشمند شان و سایر دستگاه های همراه ،در هر کجا که  نشسته اند، رزرو می کنند.

موتور رزرو آنلاین هتل

موتور رزرو آنلاین هتل،  ابزارهای نرم افزاری است که هتل شما را قادر می سازد رزرو مستقیم مهمانان خود را در سایت هتل خود پذیرا باشید. این سیستم با به روز رسانی به طور خودکار ، موجودی لحظه ای اتاق ها را به مسافرین نمایش می دهد. همچنین یه غیر از رزرو آنلاین،  این تکنولوژِی با اتصال به دیگر سیستم ها و ادغام با آنها سبب می شود تا بتوانید به طور مرتب رزروهای انجام شده در همه شبکه های توزیع خود را مدیریت کنید.

چگونه بهترین موتور رزرو هتل را انتخاب کنید

ویژگی های کاربردی

شرکت های فن آوری مسافرتی بسیاری وجود دارند که نرم افزار رزرو هتل را در بازار ارائه می دهند، اما تعداد کمی از آنها قادر به برآورده کردن انتظارات شما هستند. بنابراین قبل از انتخاب یک موتور رزرو شما باید به دقت ویژگی ها و مزایای موجود در هر سیستم را ارزیابی کنید. به غیر از ویژگی های معمول برخی از ویژگی های بالا به سرعت و راحتی و دقت کارهای شما، کمک زیادی می کند و تا حدودی سبب کاهش هزینه ها می شود.

فرآیند رزرو سریع و ساده

فرآیند رزرو سریع و ساده باید اولویت اصلی موتور رزرو باشد. باید قبل از رزرو اتاق، یک فرم کوتاه برای مهمان خود داشته باشید. مهمانان نباید مجبور شوند که برای تکمیل رزرو یا پردازش پرداخت خود به سایت دیگری هدایت شوند. باید یک دکمه “رزرو در حال حاضر” برای جلب توجه مهمانان شما وجود داشته باشد.

قابلیت کاربرد روی تلفن همراه

امکانات رزرو تلفن همراه باید در نرم افزار رزرو در دسترس باشد. مردم اکنون ترجیح می دهند از موبایل ها وتبلت هایشان برای تکمیل کار خود یا رزرو هتل یا پرداخت صورتحساب  ها استفاده کنند.

تبدیل ارز و زبان

ویژگی چند ارز و چند زبانه موتورهای رزرواسیون توانایی جذب مردم در سراسر جهان را دارند. یک  موتور رزرواسیون خوب باید در صورت نیاز مهمانان به راحتی با ارزها و زبان های مختلف سازگار شود.

اتصال به شبکه های اجتماعی

قابلیت اتصال به سایت های شبکه های اجتماعی مزیت بزرگی برای جذب مهمانان است، بنابراین موتور رزرو شما باید با سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر واینستاگرام و  غیره متصل شود.به غیر از این ویژگی ها، سیستم رزرو باید به مهمانان کمک کند تا بتوانند برنامه های سفارشی سازی خود را نیز تهیه کنند. بنابراین با توجه به گستره وسیعی از ویژگی های موتور رزرو، بار کاری کارمندان  ومدیریت بسیار کاهش می یابد.

شرکت کانکتوتا، خدماتی بی نظیر از ادغام سیستم رزرواسیون هتل ،  APIپرواز، همراه با موتور رزرو را فراهم می کند که شما با داشتن یک وب سایت جذاب، بتوانید مشتریان بالقوه را جذب نمایید و راندمان فروش شرکت و یا  خود را بالا ببرید.  کانکتوتا با  طراحی سایت هتل شما، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای فروش و رزرو هتل را به شما ارائه می نماید.

سایت هتل

فهرست مطالب