کانکتوتا

سایت مسافرتی B2B

سایت مسافرتی B2B

راهکارهای سایت مسافرتی B2B

راه حل های مسافرتی B2B  برای فروش بهتر محصولات سفر، در هر کشوری مهم است. عمدتا دو حالت فروش برای هر آژانس مسافرتی وجود دارد . یکی فروش B2C که آژانس مسافرتی به دنبال فروش کالای سفر خود به مشتریان است . مشتریانی که در واقع  مصرف کنندگان کالاهای چون، بلیط، هتل ، ویزا و … هستند. و دیگری مدل فروش B2B – که در این حالت، شرکت مسافرتی برنامه های سفر و کالای مسافرتی خود را به منظور فروش به مشتریان نهایی  توسط  یک سایت مسافرتی B2B ،در اختیار چندین آژانس مسافرتی زیر مجموعه ، قرار می دهد.

راه حل های B2B  کانکتوتا

امروزه با واگذاری وب سرویس های مختلف، شرکت های ارائه دهنده خدمات خاص نیز به سمت فروشB2B تمایل پبدا کرده اند. در این روش با استفاده از یک پرتال آنلاین تمامی خدمات بصورت آنلاین و در لحظه انجام می پذیرد و کمیسیون آژانس زیر مجموعه نیزبه نوبه خود در هنگام هر فروش مشخص می شود.  یکی از مهمترین مزیت های وب سرویس کانکتوتا، تعیین میزان کمیسیون تک تک آژانس های زیر مجموعه است. با این ویژگی مدیران آژانس های مسافرتی، قادر خواهند بود بر اساس فروش زیر مجموعه در خصوص تخصیص کمیسیون های مازاد و بونس های فروش تصمیم گیری کنند. همه آنچه نیاز خواهید داشت یک وب سایت B2B و یا وب سرویس جامع با امکانات و ویژگی هایی با مزیت رقابتی است. کانکتوتا، یکی نمونه نهایی از شرکت هایی است که راه حل های B2B  سفر ارائه می دهد.

برخی از ویژگی های اساسی یک سایت مسافرتی سایت مسافرتی B2BB2B

رزرو پرواز و هتل  های داخلی و خارجی و یا بسته هایی شامل هر دو

رزرو بلیط اتوبوس

اجاره ماشین

بیمه مسافرتی

تسهیلات پرداخت آنلاین

ارسال تاییدیه رزرو از طریق SMS، ایمیل یا تماس.

امکان کنسلی و پیگیری آن تا پایان، جایی که مشتریان پول خود را دریافت می کنند.

مدیریت کمیسیون برای عوامل

پشتیبانی از فروش آنلاین در 365 روز سال

اینها تنها تعدادی از ویژگیهای فراوانی هستند که برای ایجاد یک سایت مسافرتی B2Bموفقیت آمیز نیاز است.

در نهایت، با پیاده سازی وب سرویس تور کانکتوتا بر روی سایت مسافرتی B2B  شرکت خود، امکان رزرو آنلاین و فروش B2B را به خدمات خود اضافه کنید

فهرست مطالب