کانکتوتا

سایت فروش بلیط

سایت فروش بلیط

صنعت گردشگری در سراسر جهان به سرعت در حال رشد است. وایران نیز در خارج از جهان نیست؛ بنابراین تقاضا از تور و صنعت گردشگری بالا است. برای مقابله با افزایش تقاضای صنعت، هر شرکت مسافرتی و گردشگری باید دارای پلت فرم E-COOMERCE قوی باشد. یکی از پر تقاضا ترین جنبه های سفر در مورد بلیط های هواپیماست از این رو داشتن یک سایت فروش بلیط  آنلاین یکی از موارد ضروری کسب و کارهای مسافرتی است.

شتاب خدمات

اگر شما یک آژانس بزرگ و چارتر کننده باشید، و یا یک آزانس خرده فروش کوچک نیاز به کسب در آمد دارید. امروز به لطف تکنولوژی راه های کسب در آمد آسان تر و هوشمندانه تر شده اند. راه کارهای خلاقانه از طریق بازدید کنندگان سایت شما نیز برایتان مشتری میسازند و پول به جیبتان سرازیر می کنند. کافی است این راه حل ها را شناخته و هر چه سریع تر با پیوستن به آنها در کسب و کار خود تحولی اساسی ایجاد نمایید. دنیای پرشتاب امروز دیگر منتطر تصمیمات وقت گیر نمی ماند.

اینترنت  تکنولوژی، سلیقه و ذائقه مشتریان را به کل تغییر داده. انسانهای امروز همراه با ریتم سریع زندگی در جستجوی خدمات و راه های هستند، که نیاز های خود را با صرف وقت و هزیه کمتری برآورده کنند. این دقیقا همه آنچه است که اینترنت برای ما به ارمغان آورده است.

وب سرویس کانکتوتا

وب سرویس کانکتوتا یک سیستم رزرو آنلاین طراحی شده توسط افراد متخصص این صنعت است که راه حلی جامع، کارآمد و مقرون به صرفه در زمینه تجارت الکترونیک  برای آزانس های مسافرتی است.  این راه حل کامل بصورت یک پلتفرم رزرو آنلاین است که در هر دو کانال  B2B و B2C قابل استفاده است.  این وب سرویس جامع تمامی خدمات ومحصولات یک آژانس آنلاین را پوشش می دهد. وب سرویس پرواز، وب سرویس هتل، وب سرویس ویزا، وب سرویس رزرواسیون  و یا بیمه و غیره تمامی نیازهای مسافران را بصورت یکجا از طریق سایت شما بر اورده می سازند. و این دقیقا همان خواسته مسافران امروزی است و سبب می شود آنها شما را به عنوان نقطه امنی برای رزرو های مسافرتی خود در نظر داشته باشند و به دیگران نیز معرفی کنند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس پرواز بر روی سایت شما، شما را قادر میسازد خدمات سایت فروش بلیط آنلاین را به مشتریانتان ارائه دهید.

سایت فروش بلیط

 

فهرست مطالب