کانکتوتا

سایت آژانس

سایت آژانس

وب سایت مسافرتی چیست؟ یک وبسایت است که به عنوان دروازه ورود شما به دنیای اینترنت در صنعت سفر تلقی میشود. مهمترین ویژگی اصلی یک وب سایت مسافرتی ، وب سرویس رزرواسیون و نرم افزار آژانس است.  این سرویس ها امکان رزرو آنلاین را در همه کانال های فروش  B2B، B2C و B2E فراهم می کند.

وب سایت مسافرتی آنلاین شامل ویژگی هایی مانند وب سرویس پرواز ، وب سرویس هتل ، وب سرویس تور ،خودرو، اتوبوس، ، کروز و بسیاری محصولات دیگر مسافرتی است. کانکتوتا یک شرکت موفق در عرصه، توسعه پورتال های مسافرتی در ایران است که راهکارهای فناوری مسافرتی سفارشی را تولید می کند.

سایت آژانس

کانکتوتا راه حلی خلاقانه

شرکت کانکتوتا ، طیف گسترده ای از توسعه پورتال B2B و B2C را با ویژگی های اساسی مانند API های GDS / XML  را برای رزرو پرواز، هتل، اجاره اتومبیل را عرضه می کند. این شرکت با پیاده سازی وب سرویسی جامع، خدمات رزرو تور، هتل ویزا و دیگر محصولات سفر را از طریق سایت شرکت خودتان، برای مشتریانتان فراهم می کند. دیگر تفاوتی ندارد شما یک آژانس مسافرتی کوچک هستید یا یک آژانس بزرگ و چارتر کننده. با راه حل های نوین فرصت برای جلب نظر مشتریان برای همه به یک میزان فراهم است.

 وب سرویس کانکتوتا

وب سرویس کانکتوتا،  خود را به رزرو (پرواز، هتل، ماشین، اتوبوس، قطار) محدود نمیکند، بلکه خدماتی مانند بیمه مسافرتی، ویزا، و سیستم مدیریت تور را به مشتریان خود بسته به نوع کسب و کار شما پیشنهاد می کند. ما افتخار داریم با طراحی و توسعه وب سرویس کانکتوتا، دسترسی تمامی آژانس ها را  به سیستم توزیع جهانی (GDS) آسان ساخته ایم.

سیستم پشتیبانی شرکت خیال شما را از بروز هر مشکلی آسان ساخته و با انجام تنظیمات مطابق با سیاست های شرکت شما، عملیات رزرو و فروش بصورت خودکار انجام می پذیرد.

امروزه سایت آژانس های مسافرتی، به مهمترین راه تعامل میان مشتریان و شرکت های خدمات مسافرتی تبدیل شده است و یک وب سایت کارآمد، می تواند ضامن حفظ مشتریان و موفقیت شما در بازار صنعت گردشگری باشد.

کانکتوتا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت آژانس ، کاملترین و تخصصی ترین امکانات یک وب سایت حرفه ای همراه با وب سرویس جامع  را به شما ارائه می نماید.

 

سایت آژانس

 

فهرست مطالب