کانکتوتا

رزرو هتل

رزرو هتل

در حال حاضر گردشگری نیز به مثابه دیگر جنبه های عظیم زندگی به نوبه خود با پیشرفت های نوآورانه ای مانند سیستم های رزرو هتل و پرواز در حال تغییر است. استفاده از وب سرویس پرواز، هتل و سیستم های رزرواسیون در شرکت های خدمات مسافرتی و آژانس ها برای آسان ساختن رزرو هتل وپرواز و دیگر محصولات سفربرای مشتریان بسیار لازم و ضروری است.
وب سرویس ها، کسب و کارهای مهمان نوازانه را تغییر دادند و سبب بهبود و رونق آنها شدند. امروزه محصولات گردشگری با وجود خدمات وب سرویس ها تنها متعلق به محدوده خاصی نیست. عملیات بازاریابی و فروش توسط سیستم های آنلاین در تمامی ساعات شبانه روزدر دنیای مجازی در حال انجام است. وب سرویس های مختلف و سیستم های رزرواسیون آنلاین به ابزاری پرکاربرد و همه گیر در دنیای صنعت گردشگری تبدیل شده اند.

توانمندسازی بخش مهمان نوازی:

افرادی که هنوز از وب سرویس ها و نرم افزارهای رزرواسیون هتل و پرواز اطلاع ندارند، می توانند از شرکت هایی مانند کانکتوتا که راه حل های خلاقانه برای طیف وسیعی از خدمات محصولات گردشگری ارائه می دهند، اطلاعات کسب کنند. برخی از این سیستم ها ونرم افزار ها دارای یک ماژول مدیریت همه جانبه هستند. این نوع برنامه هاو سیستم ها می تواند هتل ها و ایرلاین ها را به مشتریان خارج از کشورنیز متصل کند. مسافران از هر جای دنیا بوسیله قابلیت رزرو سریع و جستجوی منحصر این سیستم ها، می توانند مشتری شما باشند.

ویژگی های سیستم رزرو هتل آنلاین:

افزایش درآمد فروش

رزروهای آنلاین می تواند درآمد فروش را افزایش دهد. بطور مثال زمانی که شما در سایت شما با هتل آشنا می شود و تصمیم خود را برای رزرو می گیرد ، در صورت وجود سیستم رزرو، همان زمان عملیات رزرو اتاق توسط مشتری صورت می گیرد.

موجودی جهانی

هنگامی که نرم افزار آنلاین نصب می شود، صاحبان هتل ها امکان اتصال به لیست موجودی اتاق های هتل را برای مشتریان در سراسر کشور و یا جهان فراهم می کنند
کسب و کار آسان ساخته شده: به طور دقیق، یک نرم افزار رزرواسیون و یا وب سرویس، رزرو هتل و رزرو پرواز و … به کار دقیق و هوشمندانه آژانس های مسافرتی منجر می شود به طوری که انواع مختلفی از نیازهای کسب و کار آنان را برآورده می کند. چنین نرم افزار هایی سبب، کاهش در برنامه ریزی دستی وافزایش سرعت و دقت و کارایی در کارها می شود. اکنون مدیران آژانس های مسافرتی با این ابزار می توانند کنترل بیشتری بر کسب و کار خود داشته باشند.
کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس هتل بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو هتل های داخلی و خارجی را برای مشتریانتان فراهم می کند.

رزرو هتل

فهرست مطالب