کانکتوتا

رزرواسیون پرواز

رزرواسیون پرواز

سیستم سنتی و قدیمی کسب و کار مسافرت روز به روز منسوخ می شود. در حال حاضر اکثر آژانس های مسافرتی ترجیح می دهند خدمات آنلاین خود را به مشتریان خود ارائه دهند. رزرواسیون پرواز ، رزرواسیون هتل ، ماشین، اتوبوس، و غیره در حال حاضر در پلت فرم های آنلاین به مشتریان ارائه می شود.

چگونه برنامه رزرو آنلاین به نمایندگی های مسافرتی کمک میکند

نرم افزارهای رزرو آنلاین نقش مهمی در رشد کسب و کار مسافرت آنلاین دارد.  آخرین و پیشرفته ترین راه حل های نرم افزاری ارائه دهنده خدمات مسافرتی وب سرویس ها هستند که خدماتی را برای همه عوامل مسافرتی کوچک و بزرگ فراهم می کند.

وب سرویس کانکتوتا، با موفقیت به بسیاری از آژانس های مسافرتی کمک کرد تا سود خود را افزایش دهند. این وب سرویس بهترین موتورهای رزرو آنلاین سریع و کامل را برای تبدیل شدن شما به یک آژانس آنلاین فراهم می کند. محصولات شما همراه با خدمات وب سرویس کانکتوتا،  سبب توانایی افزایش فروش شما و گسترش شبکه مشتریانتان در زمان کوتاهی می شود. این نرم افزار راه بهتری برای ارائه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، حسابداری را در یک پلت فرم سیستم رزرو مرکزی (CRS) فراهم می کند.  یکی دیگر از مزایای مهم این نرم افزار مدیریت موثر قراردادها و اتصال مناسب با سیستم های مختلف عرضه کننده است.

نرم افزار های زیادی در بازار وجود دارد، اما انتخاب یکی از آنها که دارای ویژگی های پیشرفته و جوابگوی تمامی نیاز های شما باشد،، برای اتوماسیون و ساده سازی کارهای آژانس های مسافرتی ضروری است.وجود ویژگی هایی مثل موارد زیر، به عوامل مسافرتی کمک کند تا با خیال راحتی در خصوص انتخاب وب سرویس کانکتوتا تصمیم بگیرند.

ویژگی ها

نرم افزار باید بر اساس بازاریابی محصول طراحی شود تا بتواند تلاش های بازاریابی و دارایی های عوامل مسافرتی را افزایش دهد. بازاریابی صحیح همراه با  محصولات کامل، سبب افزایش فروش و محبوبیت هر آژانس مسافرتی می باشد.

کانال های فروش چندگانه یکی از ویژگی مهم نرم افزار های مسافرتی است که از طریق آن آژانس می تواند فروش و درآمد خود را افزایش دهد .نرم افزاری با داشبورد و ابزار گزارش دهی مناسب می تواند بینش را به فروش و اندازه گیری های مهم کسب و کار در یک نگاه را برآورده کند. بنابراین شما تمام اطلاعاتی را که می خواهید در مورد کسب و کارتان ومیزان فروش بدانید، دریافت می کنید.

فناوری روز به روز تغییر می کند و هر کسب و کار باید تغییرات را اتخاذ کند و مدیریت کسب و کار خود را به روز کند. برای موفق شدن در بازار رقابتی امروز، هر آژانس مسافرتی باید تجارت گردشگری خود را بصورت آنلاین نیز بازاریابی و اداره کند.

کانکتوتا با پیاده سازی نرم افزار رزرواسیون پرواز ، بر روی سایت شما، امکان رزرو و فروش آنلاین بلیط های پرواز داخلی و خارجی را بطور مستقیم برای مشتریانتان فراهم می کند.

رزرواسیون پرواز

فهرست مطالب