کانکتوتا

رزرواسیون هتل

سیستم رزرواسیون هتل

یکی از ارکان اساسی سفر ، رزرو هتل و یا اقامتگاه است. در گذشته این امر توسط تماس تلفنی وثبت دستی انجام میشد. اما امروزه سیستم رزرواسیون هتل براحتی و در کمترین زمان، این کار را برای شما انجام می دهد.

با روند رو به رشد تکنولوژی دردنیای امروز و ایجاد دهکده جهانی، کوتاه کردن فاصله ها و سرعت دست یابی به اطلاعات، جایگاه ویژه ای در زندگی افراد پیدا کرده است. با توجه به تغییر مشاغل وتغییر نیازهای افراد،میزان سفرهای کاری و سیاحتی به میزان قابل توجهی زیاد شده است. از این رو دریافت اطلاعات مربوط به محصولات سفر، به امری مهم در این باره تبدیل گردیده است.

تمامی تامین کنندگان محصولات سفر به دنبال راهی هستند تا با صرفه جویی در زمان، بتوانند خدمات خودشان را به مسافران و شرکت های خدمات گردشگری در سراسر جهان ارائه کنند. در این میان سیستم های غیر حضوری رزرواسیون از جایگاه ویژه ای بر خوردار هستند.

سیستم CRS یا سیستم رزرواسیون مرکزی

در بازار محصولات گردشگری،صنعت هتلداری نیز از این قاعده مستنثنی نیست. از این رو با راه اندازی سیستم های CRS یا رزرواسیون مرکزی، گام مهمی در جهت رزرواسیون هتل بصورت غیر حضوری برداشته اند. سیستم CRS یا رزرواسیون مرکزی Central Reservation System یک سیستم کامپیوتری است که عملیات رزرو و ذخیره اتاق و سایر امکانات هتل را بر اساس موجودی انجام می دهد.

سیستم رزرواسیون هتل،از طریق پردازش آنلاین اطلاعات بر روی سایت یک هتل کار می کند. اطلاعات مورد جستجو، بر اساس دیتای رزواسیون هتل، به جستجوی مورد مناسب بر اساس جای خالی و یا زمان درخواستی می پردازد. و در نهایت در زمان بسیار کوتاهی نتیجه برای کاربر در دسترس است.

 

مزایای سیستم رزرواسیون هتل بصورت آنلاین

رزرواسیون هتل

مهمترین چالش پیش روی هرهتلی، جلب رضایت مسافران است .هتل ها تمامی تلاش خود را بکار می برند تا امکانات راحتی و آسایش مهمانان را به بهترین نحو ممکن فراهم کنند.  از این رو اولین گام جلب رضایت مسافر زمانی برداشته می شود که وی بتواند با آسایش و بدون اتلاف وقت جهت مراجعه حضوری، اتاق مورد نظر خودش را رزرو کند.

در واقع مسافر یا همان مهمان هتل، احساس خواهد کرد که از همان ابتدای امر، به نیازهای او احترام گذاشته شده است و با خیال راحت از این که هتل آماده خدمت رسانی به وی است، راهی سفر می گردد.

در کانکتوتا می توانیداز خدمات وب سرویس هتل و سیستم آنلاین رزرواسیون هتل ، برای رزرو هتل های مختلف بر روی سایت خود بهره مند شوید.

 

 

 

فهرست مطالب