کانکتوتا

رزرواسیون هتل داخلی

نرم افزار و سیستم های رزرواسیون هتل داخلی

سیستم رزرواسیون هتل داخلی  یک سیستم رزرو آنلاین برای هتل های داخل یک کشوراست که به کاربران و مسافران این امکان را می دهد که در 24 ساعت و 7 روز هفته بتوانند هتل مورد نظر خود را رزرو نمایند. این که بدنبال چه هتلی باشید، اقامتگاه بومگردی، هتل چند ستاره، هتلهای زنجیره ای و… مهم نیست، شما به آسانی با چند کلیک می توانید از میان گزینه های موجود و بر اساس مقایسه بهترین گزینه مناسب با شرایط خود را انتخاب کنید و به سرعت و آسانی آن را رزرو نمایید.

مزایای استفاده از سیستم های رزرواسیون هتل

این سیستم ها می تواند در لحظه اطلاعات مربوط به میزان موجودی اتاق ها، نوع خدمات در دسترس ، قیمت وغیره را ارائه دهد و رزرو انجام شده را از طریق پرداخت با کارتهای بانکی بصورت قطعی ثبت کند. قیمت ها ممکن است با توجه به فصل و نوع اتاق و مواردی اینچنین در زمانهای خاص متفاوت باشد ، که البته تمامی این اطلاعات بصورت آنلاین همواره در دسترس خواهد بود. همچنین از طریق قابلیت هایی نظیر دریافت ایمیل و ارسال خبر نامه، مشتریان می توانید به آسانی از آفر ها و پیشنهادات فصلی و تخفیفات دوره ای هتل ها با خبر شوند.

سیستم های رزرواسیون هتل موجب صرفه جویی زیادی در زمان می شود و هزینه های اضافی برای تاییدیه های فوری و مبادله ایمیل بین بخش های رزرو و مهمانان را قطع می کند.

اطلاعات و عکس های مرتبط با محل های اقامتی ، امکان مقایسه و انتخاب بهتری را برای مشتریان فراهم میکند.

تاییدیه های خودکار و صدور ووچر هتل آنلاین به محض پرداخت سبب ایجاد حس اعتماد و رضایت مشتریان می شود و در آینده تمایل زیادی به استفاده مجدد از خدمات شما خواهند داشت.

همانطور که می دانید کانکتوتا یک شرکت مشاوره و ارائه دهنده  خدمات آنلاین به کسب و کارهای مرتبط با صنعت گردشگری است که تمام نیازهای آنلاین یک آژانس مسافرتی را برآورده می کند. از این رو با پیاده سازی وب سرویس هتل بروی سایت شرکت شما، امکان رزرواسیون هتل های داخلی و خارجی را برای شما و مسافرینتان فراهم خواهد کرد.

رزرواسیون هتل داخلی

 

 

 

 

فهرست مطالب