کانکتوتا

رزرواسیون هتل خارجی

چشم اندازسیستم های رزرواسیون هتل خارجی در صنعت گردشگری

گردشگری به مثابه دیگر جنبه های مختلف زندگی، با تغییرات تکنولوژی تغییرات اساسی داشته است. هر روزه پیشرفت های نوآورانه ای درابطه با رزرو هتل، اقامتگاه ودیگر خدمات مرتبط به سفردر حال صورت گرفتن است. از این رو استفاده از سیستم های جدید برای عوامل مسافرتی،مثل آژانس ها و هتل ها و حتی خود گردشگران، برای فرآیند آسان انتخاب و رزرو اتاق های موجود کاملا ضروری واجتناب ناپذیر است. در گذشته رزرواسیون هتل خارجی  برای مسافرین امری تخصصی محسوب میشد که تنها انجام آن توسط آژانس های هواپیمایی معدودی ممکن بود.

امروزه،ارائه خدمات سریع و در دسترس، تعریف تازه ای به کسب و کارهای مهمان نوازانه داده است. این سیستم ها موجب صرفه جویی در زمان برای مشتریان و افزایش فروش برای صاحبان هتل ها می شود. از این رو، به عنوان راه حلی جهانی، مورد قبول و استفاده افرادی بسیار زیادی در سراسر جهان است.

توانمندسازی بخش مهمان نوازی:

صاحبین هتل ها، نمایندگان فروش، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، شرکای مهمان نوازی هستند که می توانند توانایی های خود را برای دریافت رزروهای بیشتر و فروش اتاق های هتل ها به صورت آنلاین ،تقویت کنند. نرم افزارها و سیستم های رزرواسیون هتل خارجی ، می تواند هتل ها را به مشتریان خارج از کشور متصل کنند ،تا مشتریان با قابلیت رزرو سریع و جستجوی منحصر به فرد در کثری ازثانیه به کلیه خدمات قابل ارائه دسترسی پیدا کنند. مدل های فروش B2B(فروش تجاری به همکاران) وB2C (فروش به مشتریان) از قابلیت های مهم این سیستم های رزرواسیون است. همچنین برخی از این برنامه ها، قابلیت مدیریت همه جانبه را نیز دارند.

افزایش درآمد فروش

این سیستم ها با فروش اتاق ها با اساس زمان های موجود سبب افزایش راندمان فروش هتل ها می شوند. وضعیت خالی اتاق یک هتل در یک گوشه دنیا بصورت آنلاین در اختیار هزاران آژانس مسافرتی و یا مشتریان در سراسر دنیا قرار میگیرد و مشتریان بالقوه می تواند از در دسترس بودن هتل به سرعت مطلع شوند.از طریق سیستم های رزرواسیون آنلاین، رزرو به طور مستقیم توسط مشتریان نیز ممکن است. به این ترتیب دسترسی به وضعیت اتاق های هتل افزایش می یابد ، که در نتیجه منجر به کاهش ضریب اشغال کم اتاق ها می شود. و در نهایت باعث افزایش فروش بیست تا سی درصد کل فروش می شود.

آسان شدن کسب و کارها: به طور دقیق، یک نرم افزار رزرو هتل منجربه کارایی دقیق و هوشمندانه هتل ها می شود به طوری که انواع مختلفی از نیازهای کسب و کارهایشان را می تواند برآورده کند. این نرم افزارها، سبب کاهش در برنامه ریزی دستی و افزایش کارایی در امور مربوط به رزرواسیون و مدیریت فروش می شود.اکنون مالکین با این ابزار می توانند کنترل بیشتری بر تجارت خود داشته باشند.

ویژگی های سیستم رزرو هتل آنلاین: رزرواسیون هتل

راه های مختلف پرداخت: هر مشتری می تواند بهترین و مناسب ترین درگاه بانکی را برای پرداخت های خود انتخاب کند. پرداخت با کارتهای بانکی، کار رزرواسیون هتل خارجی برای مسافرین وآژانسهای هواپیمایی را آسان کرده است.

موجودی جهانی: این سیستم ها با قابلیت اعلام اتاق های خالی در هر لحظه امکان رزرو را برای هزاران مشتری بالقوه در سراسر جهان فراهم می کند.

چند زبانه بودن سیستم ها: اکثر این سیستم قابلیت تغییر زبان را دارند. و مشتریان می توانند اطلاعات را به زبان خودشان یا زبانی که می دانند دریافت کنند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس هتل بروی سایت شرکت شما، امکان رزرواسیون هتل های خارجی را برای شما و مسافرینتان فراهم خواهد کرد.

 

فهرست مطالب