کانکتوتا

رزرواسیون هتل آنلاین

رزرواسیون هتل آنلاین

پیدا کردن مناسبترین سیستم رزرواسیون هتل آنلاین که بتواند کسب و کار هتل شما را به سوی موفقیت پیش ببرد کار چندان آسانی نیست. گزینه های بسیاری موجود است اما برای این که بتوانیم بهترین گزینه را ازمیان موارد موجود انتخاب کنیم، ابتدا نیاز است ویژگی های یک سیستم رزرواسیون مطلوب را بشناسیم. و از همه مهمتر ویژگی های مطلوب یک سیستم رزرو را با امکاناتی که باید داشته باشد اشتباه نگیرید.

امروزه اکثر سیستم های رزرو هتل مبتنی بر ابر ویژگی های چندگانه دارند. و رک و پوست کنده انتظارات شما از این ویژگی های اساسی باید ارائه خدماتی چون، داشتن یک رابط کاربر پسند، ساده سازی فرایند رزرو، پشتیبانی از چندین زبان و ارز، سفارشی سازی آسان و …باشد.  همواره به یاد داشته باشید که، شما باید ویژگیهایی را که فراتر از اصول اولیه هستند، دنبال کنید، زیرا دقیقا همان ها هستند که به افزایش رشد و کارایی شما کمک می کنند.

پنج مورد از اساسی ترین ویژگی هایی یک سیستم رزرواسیون هتل آنلاین مطلوب :

گزینه های گزارش قدرتمندرزرواسیون هتل آنلاین

اگر وبلاگ های ما را از نزدیک دنبال کنید، احتمالا متوجه شده اید که ما بارها و بارها بر اهمیت دادن اطلاعات در نوک انگشتان شما تأکید می کنیم. یک سیستم رزرو هتل قوی مبتنی بر ابر دارای بهترین گزینه های گزارش است که شامل همه اطلاعات مربوط به هتل شما می شود.

اپلیکیشن های موبایل

انقلاب موبایلی در همه جای دنیا اتفاق افتاده است. جای تعجب نیست که مهمانان هتل ها نیز ترجیح می دهند برای رزرو هتل مورد نظرشان به سراغ اسمارت فون های خود بروند. هرگز فراموش نکنید که، به دلیل تغییرات سریع زمان و تکنولوژیِ ، در صورتی که به سرعت با آنها سازگار نشوید ، محال است بتوانید در بازار باقی بمانید. بنابراین، برای سیستم رزرو هتل شما بسیار مهم است که کاربری موبایل mobile friendly نیز داشته باشد.

مدیر کانال

داشتن یک سیستم رزرو آنلاین هتل که به کانال های مدیرت نیز متصل باشد،  مزایای زیادی برای شما به ارمغان می آورد. اتصال دو طرفه بین HRS شما و CM کمک می کند تا بصورت آنلاین بتوانید نرخ هارا بر اساس موجودی در چندین OTA اپدیت کنید.

مدیریت نظرات مهمانان

در این دوران که “مشتری پادشاه است”، شما واقعا جایگزین دیگری ندارید، جز اینکه به “شاه” گوش دهید. و البته عاقلانه این است که علاوه بر خدمات رسانی به پادشاه، فیدبک های اورا نیز دریافت کنیم. بسیاری از نارضایتی ها در لحظه قابل جبران نیست اما، باید اطمینان آنان را جلب کنید که حتما آنها را بررسی می کنید.

یک سیستم رزرو هتل خوب اجازه می دهد تا به نظرات مهمانانتان دسترسی پیدا کنید، بنابراین می توانید سریعا از مشکلات با خبر شوید و در جلب رضایت مهمانان بکوشید. وجود بخش مدیریت نظرات کاربران در سیستم نرم افزاری رزرواسیون دلیل بر اهمیت این موضوع است.

داشبورد

بهترین سیستم رزرو هتل آن است که دنیای شما را ساده تر کند. شما به سیستمی نیاز دارید که در حالیکه تمامی اطلاعات ضروری را در اختیار شما می گذارد در عین حال استفاده ازآن نیز بسیار آسان باشد.  باید داشبورد این سیستم بگونه ای باشد که با یک نگاه سریع به داشبورد مدیریت ، بتوانید بدانید که چه تعداد روز رزرو دارید، چه تعداد از آنها را چک کرده اید، اگر هیچ نشانه ای وجود نداشته باشند به این معنی است که  تعداد اتاقها هنوز هم وجود دارد و این موارد فقط مربوط به بخش رزرو است!

درک آنچه که یک سیستم می تواند ارائه دهد، به شما کمک خواهد کرد که بهترین گزینه را بر اساس نیاز های هتل خود انتخاب  کنید. بنابراین،  به سوال «چگونه می توان یک سیستم نرم افزاری رزرواسیون هتل را انتخاب کرد؟» تنها زمانی می توانید پاسخ دهید که نیازهای خود را از یک سیستم درک کنید.

کانکتوتا با پیاده سازی سیستم رزرواسیون هتل ، بر روی سایت هتل شما، امکان رزرو و فروش آنلاین را بطور مستقیم توسط خودتان فراهم می کند

 

فهرست مطالب