کانکتوتا

رزرواسیون آنلاین هتل

سیستم رزرواسیون آنلاین هتل برای هتل های کوچک

سیستم رزرواسیون آنلاین هتل ، فرایند پردازش اطلاعات رزرواسیون است که از طریق وب سایت هتل کار می کند. داده ها به یک سیستم پشتی منتقل می شود که می تواند توسط هتل برای مدیریت رزرو ها قابل دسترسی باشد. این سیستم ها غالبا ویژگی های دیگری نیز ممکن است داشته باشند مثل، اتوماسیون ایمیل تایید رزرو و …مدیران و صاحبان هتل های کوچک بر این عقیده هستند که فناوری برای رشد و پیشرفت کسب و کارشان مهم است و می تواند تعداد رزرو های آنها را افزایش دهد. زیرا با سیستم های رزرو آنلاین، دیگربرای فروش اتاق های هتلشان با مخاطب جهانی، طرف هستند

رزرواسیون آنلاین هتل

اما، سیستم رزرواسیون هتل چیست؟

این سیستم یک برنامه نرم افزاری است که توسط هتل ها بمنظور ایجاد تجربه فرایند رزرو آنلاین امن توسط مهمانان ، مورد استفاده قرار می گیرد.  سیستم رزرو هتل نه تنها می تواند با وب سایت فعلی شما همگام سازی شود، بلکه با شبکه های اجتماعی شما نیز می تواند در تعامل باشد. این ویژگی ها سبب می شود تا مهمانان اتاق را به شیوه ای که برایشان مناسب است رزرو کنند حتی از طریق شبکه های اجتماعی.

علاوه بر این، این سیستم به مهمانان اجازه می دهد، بدون نیاز به تماس با هتل، خدمات اضافی را نیز در حین رزرو درخواست نمایند. به عنوان مثال، خانه داری ممکن است بخشی از سیستم رزرو باشد، در اینصورت ، اگر مهمان اعلام کند که برای ماه عسل در این هتل اقامت می کند، آنها می توانند خدمات گل آرایی و غیره را برای مهمان انجام دهند.

چرا هتل های کوچک نیز  به سیستم رزرواسیون  نیاز دارند؟

امروزه سیستم رزرو هتل یکی از ضروریات مدیریت هر هتلی، فارغ از اندازه آن ( بزرگ یا کوچک بودن) است. با افزایش روز افزون تعداد مسافرانی که علاقه مندند کارهای خودرا از طریق اینترنت و بصورت آنلاین پیش ببرند، هتل شما بدون داشتن قابلیت فروش و رزرو آنلاین شانسی برای حضور در دنیای رقابت نخواهد داشت.

سایر دلایلی که سبب سرمایه گذاری در سیستم رزرو در هتل های کوچک می گردد عبارتند از:

افزایش توان رقابتی برای هتل های کوچک

امروز هنوز هتل های کوچکی وجود دارند که قابلیت رزرو آنلاین ندارند. مسافران کمتری به آنها علاقه نشان می دهند و شما می توانید با داشتن یک سیستم رزرو آنلاین مزایای رقابتی دریافت کنید.

بهبود عملکرد کسب وکار

این سیستم هاعملکرد کسب و کار شما را بهبود می بخشد. در دسترس بودن شما بلافاصله پس از دریافت رزرو، نه تنها در سیستم خودتان ، بلکه در تمام کانال های فروش به روز می شود. شما می توانید زمان را برای انجام وظایف اداری مهم  صرفه جویی کنید و در عین حال خطاهای انسانی مانند فروش یک اتاق به دو نفر و یا مواردی اینچنینی، را براحتی به صفر برسانید.

کانکتوتا با پیاده سازی سیستم رزرواسیون آنلاین هتل ، بر روی سایت هتل شما، امکان رزرو و فروش را بطور مستقیم توسط خودتان فراهم می کند.

فهرست مطالب