کانکتوتا

ایرلاین پویا

ایرلاین پویا

ایرلاین پویا ، یکی از جدید ترین شرکت های هواپیمایی ایران به حساب می آید. این ایر لاین بیشتر در حوزه حمل و نقل باربین المللی فعالیت می کند. هم اکنون ارسال بار به 5 قاره جهان توسط این ایرلاین صورت می گیرد. در حال حاضر امکان رزرو پرواز های ایرلاین های داخلی بسیاری از جمله ایرلاین پویا از طریق وب سرویس کانکتوتا فراهم است. در ادامه با ما همراه باشید ، تا شما را بیشتر با خدمات این ایرلاین آشنا کنیم.

تاریخچه ایرلاین پویا

ایرلاین پویا در سال 1387 تاسیس گردیده است. ابتدا این شرکت فعالیت خود را در زمینه حمل بار آغاز کرد، اماهم اکنون این شرکت هواپیمایی در زمینه جابجایی مسافر نیز فعالیت می کند. دفتر اصلی این شرکت در فرودگاه مهر آباد تهران قرار دارد.  قطب های اصلی این ایرلاین، فرودگاه بین المللی مهرآباد، فرودگاه بین المللی امام خمینی، فرودگاه بین المللی شیراز و فرودگاه بین المللی مشهد است.

همچنین این شرکت  برای اولین بار در سال 1396، فعالیت در زمینه ایر تاکسی را در استان هرمزگان آغاز کرده است. ایرتاکسی ها، هواپیمای هایی با تعداد سرنشین کم هستند که برای سفرهای دسته جمعه گزینه مناسبی هستند. ایر تاکسی پویا، امکان جابجایی 17 مسافر به همراه 2 خدمه را دارد.

ایرلاین پویا

ناوگان هوایی

یکی از مزایای این ایرلاین، ناوگان هواپیمایی مجهز به استانداردهای ایمنی بالا ی بین المللی است. استانداردهای هواپیمایی پویا به علت تجهیز تمامی هواپیماها به رادار های پیشرفته، در سطح استاندارد های جهانی قرار دارد. اکثر هواپیما های این شرکت ، امکان جابجایی 40 مسافر را دارند. امکانات رفاهی هواپیمای های این ایرلاین وضعیت بسیار مناسبی دارند و راحت ترین و مدرن ترین صندلی های روز دنیا درآنها استفاده می شود.

این شرکت مالکیت 7 فروند هواپیما را در اختیار دارد . یک فروند هواپیما هاربین وای ۱۲ ، یک فروند هواپیما بمباردیر، دو فروند هواپیما امبرائر ۱۴۵و تعداد سه فروند هواپیما آنتونوف پویا تحت مالکیت این شرکت قرار دارد.

هواپیما های این ایرلاین، امکان جابجایی بار با وزن 10 تن در مسافت 950 کیلومتر و همچنین جابجایی 52 مسافر در مسافت حدود 2750 کیلومتری را دارند. در هواپیما های این شرکت، بخش بار و مسافران، بوسیله محافظ های محکم جدا سازی گردیده است همچنین کابین خدمه پرواز نیز از قسمت مخصوص حمل بار جلویی  کاملا جدا است تا در صورت فرود اظطراری، صدمه ای خدمه پروزا را تهدید نکند.

مسیر های پروازی

این شرکت هواپیمایی ، چه در زمینه حمل بار که تخصص اصلی آن است و چه جابجایی مسافر، در مسیرهای داخلی و خارجی فعالیت می کند. ایرلاین پویا در ماه حدود 55 پرواز را دربرنامه پروازی خود دارد که در این بین نام مقاصد داخلی و خارجی زیادی به چشم می خورد.

کانکتوتا، با پیاده سازی وب سرویس پرواز،بر روی سایت شرکت شما، امکان استفاده از خدمات ایرلاین پویا ، را برای شما فراهم خواهد کرد.

ایرلاین پویا

فهرست مطالب