کانکتوتا

ایرلاین معراج

معرفی ایرلاین معراج

ایرلاین معراج  یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی خصوصی در ایران است که در سال 1389 در تهران تاسیس گردید. پرواز های این شرکت به دلیل کمترین زمان تاخیر درمیان پرواز های ایرانی معروف است. همچنین این شرکت ، رکورددار طولانی ترین پرواز ایرانی نیز هست. لوگو این شرکت ترکیبی از یک دایره همراه دوبال است که تداعی کننده پرواز است. این طراحی با الهام از شعار این ایرلاین  و به معنای، آرامش، لذت بردن از پرواز راست..

تاریخچه ایرلاین معراج

شرکت هواپیمایی معراج در سال 1389 پس از اخذ مجوز های لازم هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران، با مدیریت کاپیتان تورج دهقانی زنگنه، در تهران آغاز به کار کرد.  قطب اصلی این ایرلاین شهر تهران و فرودگاه مهرآباد است  و قطب دوم پروازی آن، فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد و فرودگاه بین‌المللی کیش است. علاوه بر این قطب پرواز های بین المللی این ایرلاین در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی قرار دارد. همانطور که در قسمت مقدمه اشاره شد، طبق آماری که در سال 1393 سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد، این شرکت با میانگین تاخیر 7 دقیقه کم ترین میزان تاخیر را در میان شرکت های هواپیمایی دیگر داشته است.

مقاصد پروازی ایرلاین معراج

هواپیمایی معراج پرواز هایی به مقاصد داخلی و خارجی را در برنامه پروازی خود دارد. پرواز های داخلی این ایرلاین، شامل شهر های تهران،کیش، مشهد، اصفهان،شیراز و کرمانشاه است و ازمقاصد پرواز های خارجی این شرکت می توان ترکیه، عراق، مالزی،امارات وکویت را نام برد. در تمامی کشورهای یاد شده، جهت رفاه حال مسافران، دفاتر معراج آماده خدمات رسانی به مسافرین است.

مسیرهای فصلی و چارتری این ایرلاین شامل موارد زیرمی باشد. شهر وارنا در بلغارستان، فرودگاه بین‌المللی تفلیس، فرودگاه  زوارتنوتس در شهر ایروان ارمنستان، فرودگاه پالکوو روسیه، فرودگاه  سوچی روسیه، فرودگاه  نجف در عراق، فرودگاه اسپارتا، آتاترک استانبول، صبیحه گوکچن استانبول، فرودگاه عدنان مندرس ازمیر، فرودگاه قونیه در کشور ترکیه و فرودگاه دبی، فرودگاه جیپور هند، فرودگاه سووارنابومی در شهر بانکوک تایلند و فرودگاه ایندیرا گاندی در شهر دهلی هند.

کلاسهای پروازیایرلاین معراج

این شرکت در سه کلاس مختلف پروازی آماده خدمات رسانی به مسافرین می باشد.

کلاس اقتصادی یا اکونومی: در این نوع پرواز پذیرایی مطابق معمول انجام می پذیرد و فاصله صندلی ها نیز مطابق با استاندارد های بین المللی در نظر گرفته شده است.

کلاس تجاری یا بیزنس: بر طبق استاندارد های پرواز های بیزنس، امکانات و فضای بیشتری را برای راحتی و آسایش مسافران در نظرگرفته شده است .قسمت بیزنس پرواز های این ایرلاین مجهز به مدرنترین صندلی های روز همراه با LCD های اختصاصی می باشد.

فرست کلس: تعداد محدودی از هواپیما های این ایرلاین قسمت فرست کلس دارد. در این کلاس پروازی، امکاناتی چون، صندلی های مدرن مطابق با استاندارد های جهانی و پذیرایی مناسب همراه با نوشیدنی های مختلف و سرگرمی های حین پرواز پیش بینی شده است.

کانکتوتا، با پیاده سازی وب سرویس پرواز،بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو آنلاین بلیط پروازهای ایرلاین معراج را برای مسافرین شما فراهم خواهد کرد.

 

فهرست مطالب