کانکتوتا

ایرلاین سپهران

معرفی ایرلاین سپهران

ایرلاین سپهران یکی از شرکت های هواپیمایی تازه تاسیس در ایران است. این شرکت در حدود 1سال است که پرواز های خود را به طور رسمی آغاز کرده است. این ایرلاین جوان در استان فارس به ثبت رسید  و تمامی فعالیت های آن نیز با محوریت شیراز انجام می پذیرد. البته این شرکت پس از انجام فرایند ثبت رسمی شروع به فعالیت نکرد، بلکه پس از گذشت حدود 5سال پس از ثبت در سال 1395 شروع به فعالیت کرد.

تاریخچه ایرلاین سپهران

همانطور که در مقدمه گفته شد ، این شرکت پنج سال بعد از ثبت، در تیرماه 1395 و با انتخاب مدیر عامل جدید، موفق به اخذ مجوزهای سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی شد و پرواز های خود را رسما آغاز کرد.

اهداف پروازی این شرکت اتصال مناطق جنوبی کشور با سایرنقاط، و به محوریت شهر شیراز است. البته الویت اصلی شهرهای استان فارس و شیرازاست. لوگو این شرکت بر اساس الهام از ققنوس، پرنده اساطیری ایران طراحی گردیده و به رنگ نارنجی می باشد.

مقاصد پروازهای ایرلاین سپهرانایرلاین سپهران

در حال حاضر تمرکز تمامی پرواز های این شرکت مقاصد داخلی کشور است. از این رو بلیط هواپیمایی سپهران تنها در مقاصد داخلی در دسترس است.پرواز های این شرکت، از مبدا شیراز به مقاصد مشهد، تهران، تبریز، زاهدان، بندر عباس و چابهار و همچنین از مبدا تهران به مقاصد مشهد، شیراز و اهواز در حال انجام است.

همچنین این شرکت مقاصد پروازی اصفهان، کرمان، کیش، اهواز، آبادان، لار، لامرد، جزیزه خارک، گچساران و بهرگان از مبدا شیراز و مسیر پروازی تهران – یزد را در پرنامه پروازی آینده خود قرار داده است.

کانکتوتا، با پیاده سازی وب سرویس پرواز، بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو پروازهای ایرلاین سپهران را درسریع ترین زمان ممکن برای شما فراهم میکند.

ناوگان هوایی سپهران

ناوگان هواپیمایی این شرکت، شامل 4 فروندهواپیمای از نوع بوئینگ 737  با ظرفیت 130 نفر و یک فروند هواپیمای کوچک دورنیر با ظرفیت 35 نفر است.

کلاس های پروازی

درحال حاضراین شرکت فقط در کلاس اکونومی یا اقتصادی مشغول به خدمت رسانی می باشد.

 

 

 

فهرست مطالب