کانکتوتا

آژانس هواپیمایی آنلاین

 آژانس هواپپمایی آنلاین

با پیشرفت تکنولوژی، صنعت گردشگری به طور چشمگیری پیشرفت کرده است. امروزه علاوه بر نوع خدمات قابل ارائه روش های ارائه آن نیز حائز اهمیت است. مسافران امروزی بسیار به دنبال راحتی هستند. آنها بیشتر تمایل دارند بر روی کاناپه های خانه شان و یا در ساعات استراحت بین کار از طریق سایت یک آژانس هواپیمایی آنلاین رزرو های سفر خود را انجام دهند.  آنها دوست دارند خیالشان از این بابت راحت باشد که در صورت بروز هر اتفاقی از همان راه دور نیز بتوانند در خواست های خود را کنسل کنند و پول خود را پس بگیرند.

سایت آژانس هواپیمایی آنلاین

سایت آژانس های مسافرتی و سیستم های رزرواسیون آنلاین به عنوان فروشگاه های تکنولوژیکی یک مرحله ای، بین مصرف کنندگان و فروشندگان  تجاری عمل می کند.  این سیستم ها و تکنولوژی ها شما را به مسافران بیشماری در سراسر جهان وصل می کند. هرچه دامنه فروش محصولات شما بیشتر شود، شانس بیشتری دارید که توسط مشتریان بالقوه دیده شوید. اگر دیده شدن شما، با یک سیستم کاربر پسند توام شود، مشتریان برای دفعات بعدی نیر به سایت شما مراجعه می کنند و حتی شانس این را خواهید داشت که توسط آنان به دیگران نیز معرفی شوید. بسیاری از افراد به توصیه های دهان به دهان بیشتر توجه می کنند تا آگهی های پر هزینه  تلویزیونی.

ارزش پشتیبانی، کمتر از فروش نیست.

سایت شما، بخش بزرگی از فروش شما را پوشش خواهد داد. دیگر نیاز به مکانی بزرگ با کارکنان بسیار نخواهید داشت. کافی است نیروی پشتیبانی خلاق و آگاه داشته باشید. بهترین سیستم ها نیز خطا هایی دارند. آنچه خیال مسافران را از بابت خرید از شما راحت می کند، وجود همکاران پشتیبانی فروش آنلاین شماست.  قرار نیست به دلیل داشتن یک سایت فروش آنلاین کارمندان خود را اخراج کنید. تنها شیوه خدمات رسانی آنها را تغییر دهید. آنها باید در 365 روز سال از طریقی ایمیل و تماس تلفنی در دسترس باشند تا در صورت وجود خطا در سیستم، مشکلات را به سرعت بررسی و برطرف کنند.

بخصوص در مواردی که در حین کنسل کردن مخصولات سفر رخ می دهد، مسافران اکثرا ناراضی هستند. پشتیبانی شما در صورت عدم بازگشت به موقع مبلغ به حساب مشتری باید بسیار پیگیر و دقیق باشد.فراموش نکنید مشتریان بیشتر از سیستم ها به شما باید اعتماد کنند.

به عنوان یک مدیر آژانس مسافرتی در جستجوی راه حل های سازمانی چون داشتن یک موتور رزرو کارا، طراحی وب سایت رسپانسیو ودوستدار کاربر باشید. با این سرمایه گذاری ها مسیر پیشرفت خود را هموار خواهید کرد.

وب سرویس کانکتوتا، تمام نیازهای شما برای تبدیل شدن به یک  آژانس مسافرتی آنلاین را برآورده می کند و باعث افزایش فروش هرچه بیشتر آژانس مسافرتی شما می شود

آژانس مسافرتی آنلاین

 

فهرست مطالب