کانکتوتا

آژانس مسافرتی B2B

آژانس مسافرتی B2B

با افزایش رو به رشد مسافرت، تعداد شرکت های مسافرتی آنلاین در حال افزایش است. یک آژانس مسافرتی  B2B برای ارائه محصولات وخدمات سفر خود نیازمند یک سایت آنلاین B2B  و یا داشتن وب سرویسی جامع است  تا بتواند محصولات وخدمات خود را به آژانس های دیگر معرفی کند و در معرض فروش بگذارد.

فروشB2B

سایت فروشB2B  یک پلت فرم آنلاین طراحی شده برای کسب و کار شما در موضوع فروش محصولات سفر است. که در واقع راهی برای رسیدن به مشتریان بیشتر و فروش بیشتر است. وب سرویس سفر کانکتوتا نیز به گونه ای طراحی شده است که بتوانید با پیاده سازی آن بر روی سایت فروش آنلاین خود، از انجام تمامی فعالیت های مربوط به فروش آنلاین محصولات سفر لذت ببرید.

کانکتوتا با طراحی یک سیستم برای آژانس های مسافرتی فرصتی فراهم کرده است که بتوانند تمامی نیازهای فروش خدمات خود را بصورت رزرو آنلاین پرواز، هتل ها، حمل و نقل و سایر موارد برای مشتریان و آژانس های همکار برآورده کنند. با این روش شما با ایجاد کانال فروش با همکاران، به دامنه وسیع تری برای فروش محصولات خود دسترسی پیدا می کنید.

سایت مسافرتی B2B

هنگامی که قصد دارید کسب و کار خود را به صورت آنلاین انجام می دهید، داشتن آخرین نرم افزار، استفاده از ابزارهای نوآورانه، ابزار فروش متنوع  و … برخی از عواملی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

داشتن یک سایت مسافرتی B2B  با ویژگی های خاص، به شما امکان می دهد تا کسب و کار خود را در مسیر رشد قرار دهید و بتوانید در بازار رقابت باقی بمانید. به شرطی که تمام کانال هایی مانند طراحی، پرداخت، پشتیبانی رزرو و مواردی از این دست را برای اجرای یک کسب و کارآنلاین در نظر بگیرید.

چه انتظاراتی از یک سایت آژانس B2B انتظار میرود.

باید بتوانید اطمینان حاصل کنید که همکاران زیر مجموعه شما یک پلت فرم را دریافت خواهند کرد که بتوانند در آن راه های آسان برای مدیریت رزرو های سفربرای مشتریان  خود را انجام دهند.  این قابلیت را داشته باشد که بتوانید تمامی محصولات سفر خود اعم از پرواز، هتل ها، ویزا، حمل و نقل و غیره رادر آن ارائه دهید. هدف نهایی این سیستم ها فروش بیشتر از طریق کانال های فروش مختلف است. بنابراین اگر در صنعت گردشگری فعالیت می کنید وقصد دارید در بازار رقابت باقی بمانید، به فکر داشتن سایت مسافرتی B2B خود باشید.

برای تبدیل شدن به یک آژانس مسافرتی  B2B  با کارشناسان مجرب کانکتوتا تماس بگیرید و راه کار های خلاقانه آن ها را دنبال کنید.

آژانس مسافرتی B2B

 

فهرست مطالب